Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kuran-ı Kerim görmek

Rüyada Kuran-ı Kerim görmek neye delalettir?

Rüyada Kuran-ı Kerim görmekArkadaşlar, rüyamda Kuran-ı Kerim gördüm. Ama güzel Kuran-ı Kerim açıktı ve yanımda kimse yoktu tek odada ben vardım. Bu rüyanın benim için çok önemli olduğunu biliyorum ve kısa zamanda yanıt vermenizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

Rüyada Kuran-ı Kerim görmek neye yorulur?

Rüyada Kuran-ı Kerim görmek bütün iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok hayırlı bir rüya olan Kuranı Kerim Tanrı tarafından korunduğunun ifadesidir. Hasta bir kişinin rüyasında Kuranı Kerimi görmesi iyileşmesi anlamına gelir. Kuran-ı Kerim görülmesi hakkında detaylı bilgi için rüyada Kuran görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kuran-ı Kerim görmek” için 8 yanıt

Rüyamda yirtilmis bir Kur’an sayfasindan arkadasıma Kur’an okumayı öğretmeye çalışıyordum. Anlamı ne acaba ?

rüyamda sevdiğim kızı gördüm elinde kuran bana bakıyordu acaba bu rüyamı bana yorumlarsanız sevinirim

Rüyamda Arkadaşımın Kur-an okuduğunu duydum karşımda okuyordu ve sesi normalden daha değişik geliyordu ssonra bana kur-an okumamı söyledi bir öğretmen rüyamda bende dedim ben Kur-an okumayı bilmiyorum dedim ..
Bu ne anlama geliyor çok ama çok merak ediyorum yorumlar mısınız ? Rica etsem…

Zohre selam, Kuran-ı Kerim ve Yasin kitabının yerde olduğunu görmeniz aslında yaşamınızın manevi yönünde yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu, büyük ihtimalle tövbe edip bazı günah, duygu ve düşüncelerden uzaklaşmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir