Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kuranı Kerime Dokunmak

Rüyada Kuranı kerime dokunmak neye işaret eder?

Rüyada Kuranı Kerime dokunmakRüyamda Kuranı kerime dokundum. Rüyada yakın arkadaşımla oturuyoruz. Ortamızda sayfası açık şekilde duran Kuranı kerim var. Önce ben Kuranı kerime dokunuyorum. Sonra “benim abdestim yok” diyerek hemen elimi çekiyorum. Sonra kuranı kerime arkadaşım dokunuyor. Ona “seninde abdestin yok dokunma” diyorum. Arkadaşım bana yanıt vermiyor beni dinlemiyor. Kuranı kerimin sayfalarını karıştırıyor. Rüyam böyle bitiyor. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız. Şimdiden sizlere teşekkür ediyorum. ALLAH bu hizmeti veren emeği geçen herkesten razı olsun.

Kimden: Lazbeyi
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: Umutlu
Anahtar kelimeler: Kuranı kerim

Rüyada Kuranı kerime dokunmak nasıl yorumlanır?

Rüyada oturmak ya da oturduğunu görmek bir işinizin beklemede olduğuna işarettir. Rüyada Kuran görmek, Kuran-ı kerim görülmesi bütün iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok hayırlı bir rüya olan Kuranı Kerim Tanrı tarafından korunduğunuzun ifadesidir. Ancak rüyanın en ilgi çekici mesajı, yaşamınızda doğru gitmeyen bir şeyi düzelttiğiniz zaman iyilik, güzellik ve mutluluklara kavuşacaksınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada Kuran görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kuranı Kerime Dokunmak” için 5 yanıt

Rüyada açık Kuranı-ı Kerim Görmek
Rüyamda ablamda yanımdayken evimizin camından dışarı bakıyorum. Evin önündeki yolda tam ortasından açık halde bir Kuran-i Kerim var. Kuran-i Kerim’in açık haldeki genişliği iki binanın yan yana genişliği kadar, yüksekliği ise yarım metre.
Kuran-i Kerim’in altından ise beyaz bir örtü geçiyor. Örtü yol boyunca göz alabildiğine gidiyor. Önüne çıkan binaların dahi üzerinden geçerek devam ediyor ve bu örtü tüm dünyayı dolaşıyor gibi görünüyor.
Yaş: 20
Cinsiyet: Erkek
Bekar
Öğrenci

Emre merhaba,
Rüyada Kuran-ı Kerim görmek her zaman hayırlıdır ve Rüyada kuran görmek, bütün iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok hayırlı bir rüya olan kuranı kerim Tanrı tarafından korunduğunun ifadesidir.

Rüyada kuran-ı kerimin sayfalarının dagılmasını görmek ve ortamdaki karartı neye işarettir lütfen açıklarmısınız çok önemli

Rüyamda havuzun içindeydim foto cekmek istiyordum ondan sonra kurani kerimi korunmasi icin kücuk kube şeklinde birsey gordum icine girdim kurani kerime dokundum dokunmadan once cok güzel bir şekilde orda oturup dua ederek foto cekmek istemistim ama cekmedim

Selam,ben rüyamda eşimi tanıdığım ahlaksız bir kadına bakarken sohbet ederken gördüm aşırı üzüldüm eşimin peşimden gelip birşey yok aramızda demesine rağmen ben kriz geçiriyordum o anki halini görünce ona inanmadım ve karşıma kuranı kerim çıktı el basıp eşimi bıraktıma yemin ederken birden kuranı kerimden kırmızı ışık çıktı ve elimi yaktı patlama tarzında duman çıktı sonra bir kere yeşil ışık çıktı elimi tekrar koydum yine kırmızı ışık çıktı eşimde yanımdaydı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir