Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kurbağa Bacağı Görmek

Rüyada kurbağa bacağı görmek neye işaret eder?

Rüyada kurbağa bacağı görmekMerhaba, ben rüyamda samimi bir arkadaşla kurbağa bacağı pişirmek için kurbağa topluyorum. Bir kurbağayı yakalarken arkadaşım uzandı, kurbağayı eline aldı, ben poşeti uzatırken suya düştüm, sonu olmaz bir su, gözümü açtığımda uyandım.

Rüyada kurbağa bacağı görmek tabiri

Rüyada kurbağa bacağı görmek olumsuzluk davranış kurallarından sıyrılıp, çevrenizdeki iyi arkadaşlarınızı örnek almanız gerektiğini simgeler.

Rüyada kurbağa bacağı yemek, kurbağa bacağı yediğini görmek gerçek hayatınızda bir tatminsizlik durumundan dolayı kızgınlık duyguları içinde olduğunuzu işaret eder. Kurbağa bacağı pişirmek, kurbağa bacağı pişirdiğini görmek hedeflerinize ulaşmak için aşırı hırsı bir kenara koyup, sabırla ve çevrenizle uyumlu bir şekilde hareket etmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada suya düşmeniz üzerinizdeki olumsuz duygu ve düşüncelerden kurtulup arınacağını simgeler.

“Rüyada Kurbağa Bacağı Görmek” için bir yanıt

Eşim çok büyük bir kurbağa görmüş, kayınvalidesi kurbağayı zincire bağlamış ve evimizin önüne bağlamış ve kurbağa durmadan eşimin üstüne saldırıyormuş. 37, Erkek, evli, isçi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir