Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kurbağa Görmek

Rüyada kurbağa görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir odada uyuyorum, kimi sesler geliyor kalkıp bir bakıyorum ki her yer kurbağa ile dolu, oradan oraya zıplıyorlar, hepsini tutup camdan atmaya çalışıyorum, bir tanıdığımda bana yardım ediyor. Sonra hepsinden kurtulunca yeniden uyuyorum bu defada kapının altından birisi zehirli örümcekleri odaya salıyor ve diyor ki “ısırırlarsa hemen ölürsünüz”, ben kalkıp onları öldürmeye çalışırken bir tane örümcek elimin üzerini ısırıyor, o yakınımda kişi bana yardım etmeye çalışıyor, arkasından ambülans çağırıyor, kardeşim geliyor beni hastaneye götürmeye çalışıyor ama bir türlü hareket edemiyoruz. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim baya etkisinde kaldım, teşekkürler.

Rüyada kurbağa görmekName: hazal
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:26
Medeni durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz:sakin
Subject:kurbağalar ve örümcekler
Anahtar kelimeler:kurbağalar

Rüyada kurbağa görmek nasıl yorumlanır?

Hazal merhaba. Gördüğün rüyanın iki ana teması var; kurbağalar ve örümcekler.

Rüyada kurbağa görmek arkadaşlık ilişkisi ve sosyal durumunuz hakkında bilgiler verir. Rüyada görülen kurbağalar kültürlü arkadaşlarınızın olduğuna, onların düşüncelerine önem vermeniz gerektiğine işarettir. Kurbağa sesi işitmek bir gruba önderlik yapacağınıza işarettir. Kurbağayı zıplarken, zıplayan kurbağa görmek birileri tarafından göz hapsine alındığınıza işarettir. Zıplayan kurbağanın üzerinize konduğunu görmeniz ise reel hayatta çok iyi bir dostunuzun olduğunu gösterir.

Rüyada örümcek ısırması, örümcek sokması, örümceğin ısırdığını görmek, gerçek hayatınızda sevineceğiniz bir haber alacağınızı ancak bu haber sonrası biraz abartılı sevinç gösterisi yapacağınızı ve davranışınızın çevrenizdeki birini / birilerini rahatsız edeceğini işaret etmektedir.

Rüyada kurbağa görmek konusunda diğer bilgiler

Yavru kurbağa, kurbağanın yavrusunu görmek yeni başlayan ve ileride sizi çok mutlu edecek, yaşama daha faklı daha güzel bir pencereden bakmanıza yardım edecek bir dostluğun başladığını ya da başlayacağını temsil eder. Kurbağa pişirmek vaya kurbağa pişirdiğini görmek aşırı hırslı olduğunuzu gösterir. Amaçlarınıza erişmek istiyorsanız aşırı hırsınızdan arınıp, sabır ve çevrenizle uyum içinde yolunuza devam etmeniz gerektiğini belirtir. Kurbağa yemek ya da kurbağa eti yediğini görmek doyumsuzluk ifadesidir. Uyanık yaşamınızda elde edemediğiniz bir şey sebebiyle öfke içinde olduğunuzu simgeler. Kurbağa yakalamak kişinin doğal yönünü, kendinin saf ve masum tarafını iyi anlamak gerektiğini, sezgi ve iç kuvvetlerini daha çok dinlemesi gerektiğini, aşırı müsamahakar ya da aşırı duygusallık yüzünden kendinize zarar verilmesine engel olması gerektiğini temsil eder. Kurbağa öldürmek çevrenizdeki birilerine karşı aşırı hoşgörülü olmanız ve denetimsizlik nedeniyle  yaşam kalitenizin tehlikeye girdiğini ifade eder.

“Rüyada Kurbağa Görmek” için 7 yanıt

merhabalar
sabah namazı vaktine dogru yattım ve rüyamda elimde ayagımda delikler gördüm ancak elimde iki tane delikten içeri girmis kurbaga yavruları duruyordu ancak ayaklarımdaki kurbaga yavrularını çıkarmıstım sadece delikler halinde duruyordu elimdeki deliklerin içine girmiş kurbaga yavruları cıkmıyor ve ben ugrasıyordum daha sonra birini kendim çıkardım ve delik acık kaldı digerini cıkaramadım bir arkadasım tarafından cıkarttırdım.
bir anlam veremedim bu rüyaya ancak hayırlara vesile ola.
hayırlı günler.

buna benzer bir rüyada ben gördüm bugün hala etkısındeyım ayagımda bir delık var ve derımın altında sürekli kurbaga çıkıyo sonrada yavru kurbağalar çıkıyo allah hayırlara vesile etsin senınkınıde

Ruyamda baska bir eve tasinmistim en ust kattaydi, karışık bir evdi, baskasina ait eski esyalar vardi. Evin icinde önce büyük soluk renkli bir kurbaga gordum, esim geldi uzerine vurdu öldürdü. Pesinden bir küçük kurbagada cikti onuda alip disari atti. Sonra balkona renkli tüylü uzun gagali bir papagan gelmisti

Seda merhaba, rüyada yeni bir eve taşınmak hayatınızda yeni bir başlangıcı simgeler ancak bu yeni başlangıçta beklentilerinizi doğru belirlemeniz gerektiğini söyler, evin karışık olması ve başkalarına ait eşyalar ise beklentilerinizi doğru belirlemezseniz başınızın ağrıyacağına delalettir. Rüyada kurbağa öldürmek çevrenizdeki birilerine karşı aşırı hoşgörülü olmanız ve denetimsizlik nedeniyle yaşam kalitenizin tehlikeye girdiğini ifade eder. Rüyada papağan görmek size iletilen bir mesajın yolda olduğunu ya da yakında bir dedikodu duyacağınızı temsil eder.

Merhaba rüyamda küçük yeşil kurbağa gördüm, ses çıkarmıyordu ve bir kere zıpladığını gördüm. Yaşım:23, Medeni halim:Bekar, Ruh halim:Karışık, İş:Öğrenciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir