Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kurban Bayramı Görmek

Rüyada kurban bayramı görmek neye alamet eder?

İyi geceler, ben gece rüyamda rabbimiz hayırlara yorsun çalıştığım dershaneden birisi beni aşağıya atmaya çalışıyordu, eşim son anda yetişti kurtardı. Sonra birisinin kör olduğunu gördüm, onların evine gittik bizi güzel bir şekilde ağırladılar daha sonra kurban bayramında olduğumu eşim ile birlikte bayram ziyaretlerine gittiğimizi gördüm, sağlıklı uzun ömürler, teşekkürler, saygılarımı sunarım. Gönderen Halil.

Rüyada kurban bayramı görmek yorumu

Rüyada kurban bayramı görmekHalil merhaba, rüyanız çok kısa ancak çok değerli anlamlar taşımakta ve üç ana unsuru var; birini sizi aşağıya atmak istemesi, birinin kör olduğunu görmek ve kurban bayramıdır. Birinin sizi itmesi, iş hayatınızda büyük sorunlar yaşadığınızı, birilerinin sizinle uğraştığını ancak bir zarar veremeyeceklerini simgelemektedir. Birisinin kör olduğunu ve onları ziyarete gitmeniz, uyanık hayatta kimi şeyleri görmemek gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada kurban bayramı görmek geçmişte kalmış bir sevincin geri gelmesine ve tehlikelerden kurtulmak olarak yorumlanır. Rüyada kurban bayramında olduğunu görmek rüyayı gören kişinin manevi bakımdan rahatlayacağı hayırlı gelişmeler yaşayacağına, işlerinin yoluna girip huzur dolu günlere kavuşmasına delalet eder. Ek bilgi: kurban bayramında kurban kesmek sıkıntı ve zorluklardan uzaklaşmak, hapisten kurtulmak, borcunu ödemek anlamlarına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kurban görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kurban Bayramı Görmek” için 3 yanıt

Ryamda sevgilim kurban bayramında beni kurban gibi kolumu bacağımı kesiyordu ben acı duymadım sonra kahvaltıya oturduk benim bileklerimde kesikler vardı kahvaltı yaptık. sonra bizim evin bahçesinde bir sürü meyve ağacı vardı ve üzerlerinde çok meyve vardı. teşekkürler, saygılarımı sunarım.

Rüyamda eski oturduğumuz evdeydik, kurban bayramı idi ve evde bir sürü misafir vardı. Kapıda ayakkabılarını görüyordum, bir sürü ayakkabı, bot, çizme. Anneme “anne bak bir sürü misafir gelmiş, geçen bayram kimse gelmemişti ama bu bayram bir sürü misafir gelmiş” deyip seviniyordum.
Birde ölmüş olan babam evdeydi. Dışarı çıktı, akşam oldu eve gelmedi bütün gece eve gelmedi, bende üzülüyordum “babam bizi sevmiyor, küs” diye.
33, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Filiz merhaba, rüyada kurban bayramı görmek, geçmişte kalmış bir sevincin geri gelmesine ve tehlikelerden kurtulmak olarak yorumlanır. Rüyada misafir görmek, sizin sosyal yönünüzü ifade eder. Misafir sayısı ne kadar çok ise sosyal yönünüzün okadar iyi olduğunu, iletişim gücünüzün yüksek olduğunu ifade eder. Kapıda gördüğünüz ayakkabılar ise hayatınızda üzerinize gereksiz yeni yükler almamak konusunda uyarıdır. Babanız hakkında bilgiyi rüyada rahmetli babayı görmek sayfasında inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir