Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kurban Kesmesi Gerektiğini Görmek

Rüyada kurban kesmek gerektiğini görmek nedir?

Hamile karıma rüyasında sağlıklı çocuk doğurması için 900 liralık kurban kesmesi gerektiğini söylemişler. Lütfen ne anlama geldiğini söyler misiniz? Onceden tesekkurler. Gönderen: Kazimov.

Rüyada kurban kesmesi gerektiğini görmek tabiri

Kazimov merhaba. Hamilelik dönemi hem anne hemde baba adayı için çok heyecanlı, özel bir yaşam evresidir. Hamilelik döneminde kadınlar değişik ve sık rüyalar görürler ve hamileliğin değişik dönemlerinde bu rüyalar değişir. Lütfen hamile rüya tabiri sayfasını dikkatle okuyun.

Eşinizin rüyası, bebeği hakkında endişeleri karşısında manevi destek arayışını, Allah’a sığınma isteğini temsil etmektedir. Rüyanın unsurları: hamile, sağlıklı çocuk, çocuk doğurmak, kurban. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kurban görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kurban Kesmesi Gerektiğini Görmek” için 3 yanıt

rüyada bir anne çocuğunu hasta diye doktora götürüyor bu sefer doktoru göremiyor ama doktorun yerinde bulunan biri diyorki annesine bu çocuğa kurban kesmezseniz çocuğunuz elinizden gidecek.bu arada babası 3 dilek diliyor ikisi gerçekleşiyor biri gerçekleşmiyor.ne anlama gelir.saygılar

Ahmet merhaba,
Bu gibi durumlarda rüyada görülen kişi ile görenin yakınlığı önemlidir. Rüyanızda tanımadığınız bir anneyi bu durumda gördüyseniz yaşamınızın manevi yönünü zenginleştirmeniz konusunda işaret verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir