Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kurban Kestiğini Görmek

Rüyada kurban kestiğini görmek neye çıkar?

19 yaşında, bekarım, öğrenciyim. Gece tanıdığım bir kaç insanın önümde kurban kestiğini gördüm. Kurban bir koyundu. Kurbanı kesen kişi, kafasını elinde tutup koşmaya başladı. Bu sırada kurbanın kanı üstüme bulaştı. Rüya temaları kurban kesmek, koyun, kurbanın kafası, kurban kanı. 07 Mart 2010, 12:34

Rüyada kurban kesmek neye yorulur?

Merhaba, rüyanız hayatınızda kimi alışkanlıklarınızı bırakmanız gerektiğini ve daha verimli, yararlı sonuç alıcı deneyimler için belli bir zaman geçmesi gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada gece vaktinde olduğunu görmek hayatınızda bir takım sorunlar yaşadığınızı, canınızın sıkıldığını, işlerinizin ters gittiğini simgelerken, gece olduğunu görmek aynı zamanda her şeye rağmen güçlü olmaya çalışın anlamındadır, bakınız rüyada gece görmek tabiri.

Gerçek hayatta gece kurban kesilmesi yasak değildir ama iyi de değildir, dinimizce hoş karşılanmayan bir durumdur. Sizin rüyada gece kurban kesildiğini görmeniz hayatınızı daha iyi seviyeye getirmek için yanlış işler yaptığınızı anlatmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kurban görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kurban Kestiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bi evdeyim evin içinde bir akrabam büyük baş hayvan kesiyordu ve hayvanın boğazından kanlar fiskiriyordu bende sandalyede oturmuş izliyordum birden üstüme kanlar gelmeye basladi üstüme gelmesini engellemeye calisiyordum montum hep kan olmuştu silmeye calistim ama cikmadi cok tiksinmistim. Ne demek oluyor acaba ?

Rüyamda bizim kapının önünde eniştem kurbanlık danayı yada tosunu inekte olabilir tam kesecekken yavru oluyor, ben saşırıyorum ama onu da kesiyoruz bunun anlamı nedir? rüyamı yorumlarsanız cok sevinirim tesekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir