Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kurbanlık Koyun Sürüsü Görmek

Rüyada kurbanlık koyun sürüsü görmek neye işarettir?

Rüyamda kurban, koyun sürüsü ve inşaat gördüm. Rüya detayı: 29 yaşındayım erkeğim ve bekarım beden eğitimi öğretmenliği için tayin bekliyorum. Öncelikle evin garajında koyun almışız, kurban edeceğiz, babam koyunu yatırmamızı söylüyor, ben yatırıyorum kız kardeşimde tutuyor, koyunu yatırdıktan sonra bağlıyorum, koyunu seviyorum okşuyorum, koyunun memeleri özellikle dikkatimi çekiyor.

Sonra babam koyunu kesiyor, koyun çırpınıyor ama kan göremiyorum, ardından bir kurbanlık koyun sürüsü içine giriyorum, koyunlar koçlar karışık çok güzel ve besili hayvanlar bir adam geliyor bir kısmını bağlıyor ve götürmeye çalışıyor, bende gidiyorum, bir yere kadar gidiyoruz, biraz yokuş çıkıyoruz, asfalt yola çıkıyoruz, adam elini omzuma atıyor burası Aksaray mı Ankara mı acaba diyor, bir zamanlar geliyorduk diyor.

Sonra yeni yapılan bir inşaata giriyorum, kiremitten yapılan bir ev, onuda abim yaptırıyor abime evin merdivenleri biraz küçük olmuş diyorum oda evet diyor sonra o evde bir kapı açıyorum ama içeri girmiyorum yorumlarsanız sevinirim teşekkürler. 15 Aralık 2009, 01:29

Rüyada kurbanlık koyun sürüsü görmek yorumu

Rüyanız geçmişte yaşadığınız mutlulukları veya özlediğiniz kimi diğer mutlulukları yakında yeniden yaşayacağınızı işaret etmektedir.

Rüyada kurbanlık görmek hayatınızda kimi yönleri ortadan kaldırmak ve daha verimli ve ödüllendirici deneyimler için zaman ve yer açmak gerektiğini işaret eder. Rüyada kurbanlık hayvan görmek, adak, niyet, dilek ve dua anlamlarını simgeler. Rüyada koyun sürüsü görmek kendi başına iş bitirme, bireysellik eksikliği ve grup ile birlikte gitmek eğilimi ifade eder, bakınız  rüyada koyun görmek sayfası.

Rüyada inşaat görmek yeni bir enerji dalgasına, büyümeye, hırsa ve güven yenileme anlamlarına gelir. Hayatınızı yeniden kuracağınızı ifade eder.

“Rüyada Kurbanlık Koyun Sürüsü Görmek” için 2 yanıt

İyi günler benim kız kardeşim bir rüya gormuş benimle ilgili onu aktarmak istiyorum. Ölmüş annemiz bana 2 koli yumurta veriyomuş, daha sonra eşim siyah bir arabayla (bizim arabamızda siyah) buğday tarlasından geçiyomuş, sonrasında da koyun surusunun içinden geçiyormuş. Lütfen bilgi verir misiniz? 45, Kadın, evli, ev hanımı

Rüyalar gören kişiye göre yorumlanır ki bu durumda kız kardeşiniz için rüyada ölmüş olan anneyi görmek olarak düşünülmelidir. Ölen annenin ablaya yumurta vermesi aslında ablanın evinde doğacak bereketi müjdeler. Eşinin buğday tarlasından geçmesi ailenize doğacak bereketi iyice teyit etmekte, koyun sürüsü ise bu güzel günlere ailecek el birliği ile ulaşacağınızı anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir