Rüyada Kurban Olarak Kesilmek

Rüyada kurban olarak kesilmek neye işaret eder?

Rüyamda ailemle kimi insanların hapsi altındayız. Babam bir şekilde kurtuluyor. Annemde özgür ama benim özgür kalmam için ölmüş olmam gerekiyor. Babamda ölmemem için beni kurban etmek istiyor. Ben korkuyorum, “kurban edilirsem ölmüş olacağımı” söylüyorum ama annem daha öncede defalarca yaptığımızı ölmediğimi, sadece kurtulmak için kurban edileceğimi söylüyor, “tamam” diyorum, babam bir bıçak alıyor ve beni ensemden kurban ediyor, kafam omzumdan ayrılıyor ama yaşıyorum, bıçağı hissediyorum, ölmüyorum. Sonrada uyandım.şimdiden teşekkür ediyorum .

Takma isim : deniz
Yaşınız : 21
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : endişeli
Anahtar kelime : kurban edilmek, kafası kesilmek

Rüyada kurban olarak kesilmek neye yorulur?

Görmüş olduğunuz rüya ilk bakıldığının tersine olumlu anlam taşımakta ve sizin hayırlı bir evlat olduğunuzu, hayatınız boyunca işlerinizin yolunda gideceğini temsil etmektedir.

Rüyada kesilmek, rüyada biri tarafından kesildiğini görmek, bir başkasından kuvvet alacaksanız demektir. Bu kişiyi tanıyorsanız ondan destek alacaksınız demektir. Rüyada sizi kesen kişiyi tanımıyorsanız tanımadığınız birinden destek alacaksınız demektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kurban görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir