Rüyada Kurban Olarak Kesilmek

Rüyada kurban olarak kesilmek neye işaret eder?

Rüyamda ailemle kimi insanların hapsi altındayız. Babam bir şekilde kurtuluyor. Annemde özgür ama benim özgür kalmam için ölmüş olmam gerekiyor. Babamda ölmemem için beni kurban etmek istiyor. Ben korkuyorum, “kurban edilirsem ölmüş olacağımı” söylüyorum ama annem daha öncede defalarca yaptığımızı ölmediğimi, sadece kurtulmak için kurban edileceğimi söylüyor, “tamam” diyorum, babam bir bıçak alıyor ve beni ensemden kurban ediyor, kafam omzumdan ayrılıyor ama yaşıyorum, bıçağı hissediyorum, ölmüyorum. Sonrada uyandım.şimdiden teşekkür ediyorum .

Takma isim : deniz
Yaşınız : 21
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : endişeli
Anahtar kelime : kurban edilmek, kafası kesilmek

Rüyada kurban olarak kesilmek neye yorulur?

Görmüş olduğunuz rüya ilk bakıldığının tersine olumlu anlam taşımakta ve sizin hayırlı bir evlat olduğunuzu, hayatınız boyunca işlerinizin yolunda gideceğini temsil etmektedir.

Rüyada kesilmek, rüyada biri tarafından kesildiğini görmek, bir başkasından kuvvet alacaksanız demektir. Bu kişiyi tanıyorsanız ondan destek alacaksınız demektir. Rüyada sizi kesen kişiyi tanımıyorsanız tanımadığınız birinden destek alacaksınız demektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kurban görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Yorum yapılmış

 1. Ebru dedi ki:

  Rüyada babayı kurban etmek
  Kolay gelsin
  Rüyamda babamı kurban ediyordum. Bir amca var bizim sokaktan onunla birlikte babam yatmis, o amca da bogazini bicakla kesiyordu, bende yardim ediyordum. Cok acil cevap. Cok tesekkurler.

  • Ruhi Karabey dedi ki:

   Ebru selam,
   Babanın kurban edildiğini görmeniz, babanız ile aranızda halletmeniz gereken önemli mesele olduğunu simgelemektedir.

 2. Berna dedi ki:

  Rüyamda dayım beni kurban olarak kesiyordu yavaş yavaş kestiği için irkildim ve kesme dedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*