Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kurban Yeri Görmek

Rüyada kurban alanı görmek ne demektir?

Rüyada kurban yeri görmekRüyamda kurban bayramındaymışız, bir kurban yeri görüyorum ve bu kurbanlık kesim alanı içinde kurbanlıklar var, yola dizilmiş, onlar bizi arkadaşımla beni evin oraya geçirmek istemiyorlar, onlarda kesileceklerini anlayıp ipten kurtulup beni kovalamak istiyorlar.

Sonra eski erkek arkadaşımı görüyorum, onların arkalarında bir inek ipten kurtuluyor, bende hemen aşağıya, büyük arazi gibi bir yere iniyorum, inek gelemiyor ama eski erkek arkadaşım elinde bıçak beni tehdit ediyor, yukarı çıkarmıyor, o sırada annem orada oluyor, onunda elinde bıçak var, ben arkadaşımla konuşmaya çalışırken annem beni korumak ve bana bir şey olacak endişesiyle korkudan arkadaşımın boğazına bıçağı sokuyor, çok korktum ve hemen uyandım, anlamını çok merak ediyorum, 22 yaşındayım evliyim, lütfen yanıt yazın. Rüyada kurban kesim alanı görmek nedir? Aysun.

Rüyada kurban yeri görmek neye yorulur?

Aysun merhaba,

Gönderdiğiniz rüya, gerçek yaşamınızda önemli bir güven meselesi yaşamakta olduğunuzu ve bu durumun sizi çok kaygılandırdığını işaret etmektedir.

Bu konuda diğer bilgiler:

Rüyada kurban yeri görmek Adak, Dilek, Niyet, Zulüm görmek, Güçsüz ve Çaresiz olmak anlamlarını simgeler. Başkaları tarafından yaşadığınız sıkıntıları, Bu durum karşısında güçsüz ve çaresiz kaldığınızı ifade eder.

Rüyada kurban yerine gittiğini görmek, Yerine getirmeniz gereken bir Adağınız olduğuna işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kurban görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kurban Yeri Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kurban edilmek
Bir çeşit kurban edilme gibiydi ayak bileklerimden el bileklerimden ve en son boynumdan kesildi ve uyandım, acı çekmedim, korku içindeydim, gün boyunca etkisi altında kalmıştım. Bir süre oldu rüyayı göreli etki sağlayabilecek film, dizi ya da haber izlemedim okumadım, anlamını hala merak ediyorum yakın zamanda öğrenebilirsem sevinirim. iyi çalışmalar. 20, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

ddd9 a cevap
Rüyanız hakkında bilgi rüyada kurban görmek sayfasında yer almaktadır. Rüyada kurban olmak, kurbanlık olduğunu, kurban edildiğini görmek, başkalarının yeteneklerinizi ve çabalarınızı takdir etmediğini düşündüğünüzü veya kendinizi cezalandırmak eğiliminde olduğunuzu ifade eder.

İki tane bebeğim var, ikiz mi hatırlamıyorum bebek arabasındalar, kurbanlık alandayız sırayla gidiyoruz sonra bir durakta bekliyorum ananemde yaklaşıyor yanıma, birden pazar gibi bir yerde gümüş bileklikler ve gözlük alıyorum, nedir manası bu karışık rüyanın?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir