Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kurbanlık At Görmek

Rüyada kurbanlık at görmek ne demektir?

Ben dün gece rüyamda babamın iki tane kurbanlık aldığını duydum ama babam bana “iki tana at aldım” dedi, bende “attan kurban olmaz” dedim, “bir tane koyun al” dedim “ben at eti yemem, helal değil, sadece sağ bacağı yenilebilir” dedim ve sonradan eve geldim. Baktım abimin elinde at eti var ve onu tencerede pişiriyor ve öyle uyandım, bunun anlamı nedir, bana yardımcı olursanız minnettar kalırım, şimdiden teşekkürler. 28 yaşında evli erkeğim.

Rüyada kurbanlık at görmek yorumu

Rüyada kurbanlık at görmekGördüğünüz rüya babanızın yaşamında (abinizin yaşamında da olabilir) yolunda gitmeyen şeyler olduğunu ifade etmektedir. Haram hayvan ya da kurban kesilmesi caiz olmayan hayvanı kurban etmek, yaşamınızın manevi yönünde yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu ifade eder. Bunlar söyledikleri ile yaptıklarının farklı olması, inancında şüphe, haram veya yalana meyil vb. Rüyanızda atlar kurban edilmiyor, sadece niyet aşamasında. Bu durum babanızın yaşamında yolunda gitmeyen şey hakkında henüz yapılmamış, niyete – düşünce aşamasında olduğu söylenebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kurban görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kurbanlık At Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda tanımadığım bir mahalledeyim. Komşumun güya kendi evinin önünde ata benzer bir hayvanı kurban ettiğini gördüm, hatta ben evin önüne geldiğimde parçalara ayrılmıştı hayvan. Sonra komşum olan bayan kalkıp sokağın biraz ötesine gidiyor bir ses geldi herkes toplandı bir baktık kaza geçirmiş ölmüş. Küçük kızı annem diyerek ağlıyor, yorumlarsanız sevinirim, sıkıntılı süreçler geçiyorum iş yaşamında.

Gördüğünüz rüya şu anda yaşamınızın manevi yönünü olumsuz etkileyen birileri olduğunu ifade ederken aynı zamanda meydana gelecek ani bir değişiklik sonucu bu kişilerin sizi kötü etkilemesinin sona ereceğini anlatmaktadır.

Babam beni ekmek almam icin markete gonderiyor disari cikiyorum ki 3 tane kurban kesiliyor.bugun bayram degil diye biliyorum ama millet kurban kesiyor bayram gelmiş demekki diyorum bide bakıyorum kestikleri sey siyah at tam ölürken gozlerinin icine bakiyom icim aciyo hayvana uazik oldu helalde değil eti kim yiyecek bunu diye düşünüyorum. Bunun etini yiyen kanser olur verem olur diyorum yorumlarsaniz seviniri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir