Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kurbanlık Boğalar Görmek

Rüyada kurbanlık boğalar nedir?

Rüyada kurbanlık boğa görmekMerhaba admin, rüyamda evimizin bir bahçesindeyim, iki adet kurbanlık boğa dışarıda, ikisi de bizim, yalnız biri normal diğeri şişmandı, ben normal olanı bahçenin içine soktum, bahçe çıkışlarını kapattım, sadece denize bakan yerleri kapatmadım ve boğanın boynuzları çok büyük ve sivriydi, bizi boynuzlamasın diye boynuzlarını törpüleyip kısalttım ama aklım diğer şişman boğada idi, bunu kurban ettikten sonra onu kurban edecekmişim o şekilde uyandım. Bunun açıklaması nedir?

Name: semanur
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:41
Medeni durumunuz:dul
Şu anki ruh haliniz:umutlu endişeli
Subject: kurbanlık boğa
Anahtar kelimeler: kurbanlık, şişman boğa, boynuz törpülemek

Rüyada kurbanlık boğalar görmek yorumu

Semanur merhaba,

Rüyada kurbanlık hayvan görmeniz adak, niyet, dilek ve dua anlamlarını simgeler. Bir dileğinin ya da niyetinin dualarınla gerçekleşeceğini temsil eder. Sayılarının iki tane olması iki farlı isteğiniz olduğunu işaret etmektedir.

Kurban kesmek, hayvan kesmek, kurbanlık hayvan kestiğini görmek Adağını yerine getirmek için yapmanız gereken şeyler olduğunu simgeler. Kurbanı kesemediğini görmek, Kendini cezalandırmak eğiliminde olduğunuz anlamını ifade eder.

Haram hayvan ya da kurban kesilmesi caiz olmayan hayvanı kurban etmek, yaşamınızın manevi yönünde yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu ifade eder. Bunlar söyledikleri ile yaptıklarının farklı olması, inancında şüphe, haram veya yalana meyil vb.

Haram hayvan: at, köpek, eşek, domuz gibi dinimizce yenmesi yasak hayvanlar.
Kurban edilmesi caiz olmayan hayvan: koyun, keçi, dana gibi kurban edilmesi mümkün olan hayvanlardan bir veya iki gözü kör, hasta, topal, bir yeri kırık hay­vanların kurban edilmesi caiz değildir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada boğa görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir