Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Kurdele Görmek

Rüyada kurdele görmek ne demektir?

Rüyada tanımadığım biriyle kalabalık bir toplumda kırmızı kurdele bağlı yüzükleri birbirimize takıp kesildiğini gördüm. Bu rüya ne anlama geliyor acaba?

Rüyada kurdele görmek neye yorulur?

Rüyada kurdele görmek neşeli arkadaşlar edinmek ve mutlu olmak olarak yorumlanır.  Kurdele kesmek rüyayı gören kişi için sevindirici bir haber almak, bir açılış ya da davete katılmak işaretidir. Beyaz kurdele saflık, bekaret, masumiyet ifadesidir. Siyah kurdele görmek sıkıntılı bir hayat işaret eder. Yeşil kurdele görmek huzurlu bir hayata işaret eder. Kırmızı kurdele macera dolu, hareketli yaşam simgeler. Renkli kurdele görmek mutlu bir hayat sürmek anlamına gelir.

“Rüyada Kurdele Görmek” için 4 yanıt

Öncelikle benim aşık olduğum biri var fakat o beni sevmiyor ama konuşuyoruz 1 aydır ama olmayacağını bana söyledi.
Rüyamda onu gördüm yerde hafif kar vardı, o kısa kollu giyiniyordu, yanıma gelmişti, cebinden alyans yüzük çıkardı ve bir de kurdele, kurdeleyi bağladı yüzüğü taktı ve “makas yok” dedi, “hep böyle gezeceğiz bak” dedi, geldim artık hep benimsin dedi sonra kurdeleyi çıkardık, sarıldık birbirimize sımsıkı, ben “bak annem görecek” dedim, o da “görsün, zaten yakında tanışacağız, endişelenme” dedi ve ben uyandım. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutlu.

Karakız selam, gördüğün rüya beynin tarafından kendini iyi hissetmen için oluşturulmuş bir senaryodur ve insanın beyni kişinin umutsuz olduğu, üzüntülü günlerinde böyle rüyalar oluşturur ve genellikle bu “iyileştirici rüya” adı verilen rüyayı gören kişi sabah uyandığında kendini çok iyi hisseder.

Merhaba ben onu gerçekte hala çok seviyorum ama hiç konuşmuyoruz rüyamda onu başka biriyle sevgili olduğunu gördüm ve mutluydular beni takmıyorlardı kızı da tanımıyorum sonra bakıyordum ikisi nişanlanmış yüzükler kırmızı kurdeleyle sınıfa giriyorlardı ben delirmiştim ona saldırıyordum o ise hocaya birşeyler söylemeye çalışıyordu beni hiç takmıyordu rüyamda uyandım bir saat ağladım gece saat 3 tü uyandım bunun anlamınedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir