Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada küre görmek

Rüyada küre görmek neye çıkar?

Merhabalar. Ben dün gece rüyamda bir kaç ya önce ayrıldığım eski nişanlımı gördüm, rüyada onunla evlenmişim, normalde ablası yok ama rüyada varmış. Annesi ile ablası beni istemiyor fakat eşim bana sevgisi yüzünden her şeye sabrediyorum. Arkasından hastaneye gidiyorum, hastanenin bahçesinde bir park var, oradan bazı tanıdıklarım geçiyor, bana “hayırlı olsun evlenmişsin” diyorlar.

Ben çok geç bir saatte eve dönüyorum, evde kaynanam, görümcem, eşim ve tanımadığım 2 3 yaşlarında bir erkek çocuk var. Çocuğun gözleri cam gibi masmavi ve elinde bir kristal küre ile oynuyor. Eşim “nerede kaldın, saatlerdir seni bekliyoruz, bak misafirimiz var, elindeki küre ile geleceği görebiliyoruz” diyor ama ben küreye bakmak istemiyorum. Sonra telefon çalıyor ve uyanıyorum. Bu neye işaret?

Rüyada küre görmek neye çıkar?

Didem merhaba, rüyada eski nişanlını görmek gerçek hayatta rüyayı gören kişinin bazı şeylerden ders alması gerektiğini gösterirken öte yandan da kişini bir takım iç hesaplaşmalar yaşadığını ifade eder, bakınız rüyada nişanlı sayfası. Rüyada evlendiğini görmek kişisel gelişim sembolüdür ve rüyayı gören kişinin reel hayatta kişisel bakımdan bir ilerleme içinde olduğunu gösterir, bu konuda detaylı açıklama rüyada evlilik sayfasında yer almaktadır. Rüyada müstakbel kaynananı görmüş olman olası bir dedikoduya, muhtemel tartışmaya işaret eder. Bu rüya tatsız bir münakaşadan sonra aranızın düzeleceğini ve her şeyin yoluna gireceğini işaret eder. konusunda rüyada kaynana görmek sayfasını incelemelisin.

Rüyada hastaneye gitmek iyileşme sembolüdür ve sanki üst satırlarda anlatılan sıkıntıların biteceğine işarettir. Gördüğün erkek çocuk aslında hayatta seni seven ve iyi olmayan kişiler olduğunu, onların her zaman seni destekleyeceklerine alamet etmektedir. Çocuğun gözlerinin mavi olması dikkat gerektiren bir durumun varlığına işarettir. Rüyada küre görmek yaşamın değişken ve acımasız yüzünü, yaşamın maddi yönünü temsil eder ve rüyayı gören kişinin kariyer, başarı, para, şan, şöhret peşinde koşarken diğer güzellikleri elden kaçırma tehlikesi olduğunu göstermektedir. Kürenin kristal olması tehlikenin büyüklüğüne işarettir, bakınız rüyada kristal görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir