Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kürek Görmek

Rüyada kürek görmek neye işarettir?

Rüyada kürek görmekOtel gibi bir yerin zemin katında dostum gibi muhabbet ettiğim insanlardan biriyle tartışıp kavga ettim. Bana “birbirimizden şikayetçi olalım” dedi. Ben de üzerime kıyafet giymek için yukarıdaki bir odaya çıkıp giyindim. Aşağı inince kendimi babamın yanında yürürken buldum.

Babam bana onunla kavga ettiğim için kız istemeye gittiğimizi söyledi. Daha sonra elinde kürek olan bir adam bize doğru yürürken onun elindeki küreğin üzerinden atladım. Babam bana “ben o kürekle şehide dokunmuştum, o kürekten uzak dur” dedi. 21, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada kürek görmek yorumu

Rüyada otel gibi bir yerde kalmak rüyayı gören kişinin bir geçiş süreci yaşadığını ancak hala eski alışkanlık ve düşünceleri taşımakta olduğunu simgeler. Bu rüya alternatif olarak bir kişisel kimlik kaybı manası taşıyabilir. Rüyanda birisiyle tartıştığını görmek uyanık hayatınızda kimi süregelen sıkıntılarınız olduğunu simgelerken, bu çözülmemiş sorunları hallederek, sorunu kapatmak gerektiği anlamına gelir. Kavga etmek iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade eder. Birini şikayet ettiğini görmek bastırılmış veya içe döndürülmüş duyguların yüzeye çıkma tehdidini ifade eder. Rüyada kız istemeye gitmek gelişmeleri biraz daha zamana bırakıp büyüklerinin sözünü dinlemek gerektiğine işaret eder. Rüyada kürek görmek  rüya sahibi için duyguları üzerinde kontrol kabiliyeti konusunda bilgi verir ve hayatta aldığı ders ve öğrendiği becerileri günlük yaşamda kullanması gerektiğini anlatır. Kürek kullanmak, kürek kullandığını görmek bu rüya, size çember çizdiğini, ilerleme sağlamadan, dönüp dolaşıp aynı yere geldiğinizi ifade eder. Babanızın kürek hakkında söyledikleri ise size verdiği eğitim ve desteğin karşılığını sizden alamadığını gösterebilir.

Rüyada bir demir kürek görmek bilgi, içgörü ve iç akıl arayışında olduğunuzu gösterir. Kendi kendinize yeni bir anlayış için bir arayış içinde olduğunuzu temsil eder. Rüyada demir kürek kullandığını görmek gerçek yaşamınızda bir sorun için doğruyu bulmak için çok çalıştığınızı işaret eder. Rüyada kırık bir kürek, kırılmış kürek veya küreğin kırıldığını görmek işinizle ilgili bir sorun yaşadığınızı ve bu nedenle bu günlerde sinirli olduğunuzu simgeler.

“Rüyada Kürek Görmek” için 3 yanıt

Ekmek fırını önünden 2 tane fırıncı küreği alıyordum. 32, Erkek, Nişanlı , Mühendis.

Rüyada fırın görmek genel olarak insanın maddi ve manevi açıdan temel ihtiyaçlarında ( karnını doyurmak, güvende olmak, bir guruba ait olmak gibi) iyi gelişmelere yorulur. Fırının önünden fırıncı küreğini neden aldığını net değil. İnşallah hırsızlık amacıyla değildir, eğer öyleyle bazı gelişmeler sonucu yaşamının alt üst olduğunu gösterir. Kürekleri kullanmak, temizlemek veya ustaya vermek gibi başka bir amaç için aldıysanız o zaman hayatta aldığınız dersleri ve edindiğiniz becerileri günlük yaşamda kendiniz ve sevdikleriniz için kullanmaya başladığınızı ve yakında bunun meyvelerini alacağınızı gösterir.

Hırsızlık yaparak almıyordum, ustadan vermesini bekliyordum aldıktan sonra ne yaptım orasını hatırlamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir