Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kurnaz Görmek

Rüyada kurnaz görmek neye işaret eder?

Bir gece içinde aynı rüyayı iki kez gördüm. Belki bir önemi vardır diye bunu baştan yazıyorum. Rüyamda babamın iki elinde beyaz üzere kırmızı yazı olan iki poşet duruyordu, babamın elindeki poşetler biraz büyüktü.

Bir poşetin içinde çökelek peyniri vardı. Diğer poşette yoğurt vardı, yoğurdun bir kısmı yoğurt poşete konulurken dökülmüş ama toplayıp tekrar kabına koydum. Yoğurdu poşetten alıp kabına koyarken babamın yüzünde kurnaz bir gülümseme oluştu “annen görmesin, ikimizi de fena yapar” dedi. Meğer annem babamın arkasındaymış ve babamın sözünü duyunca yüzü asıldı. Bu ne demek?

Rüyada kurnaz birini görmek tabiri

Melek selam, bir gecede aynı rüyayı iki kere görmeniz bu rüyanın çok önemli bir mesaj verdiğini gösterir. Rüyada poşet görmek insanın günlük yaşamındaki arzuları yansıtır ve özenle sakladığı, kimselere açmadığı, anlatmadığı düşünceler konusunda bilgi verir. Rüyadaki poşetin durumu, rengi burada belirleyici rol oynar. Büyük poşet hayatta omuzlarınızda büyük yük olduğunu, bu yükü çevrenizdekilerle paylaşmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada çökelek peyniri görmek rüyayı gören kişinin özel yaşamında dikkat etmesi gereken bazı durumlar olduğuna, bazı şeylerin dış görünüşüne aldanmaması gerektiğine , bazı şeylerin hiçte göründüğü gibi olmayabileceğine delalet eder. Rüyada yoğurt görmek çok hayırlı bir rüya olup, zenginlik, mutluluk, sağlıklı uzun ömür anlamlarına gelir.

Rüyada kurnaz olmak, kurnazlık yapmak ya da kurnaz olduğunu görmek refah içinde yaşamak ve çevresindeki insanların dostluğunu kazanmak istediğinizi, neşeli bir yaşam özlediğini simgelerken öte yandan da bunun bedelini ödemek, yerine getirmek gereken sorumluluklar olduğuna işaret eder. Rüyada kurnaz birini görmek aldatma amacıyla kendi ilerlemesi ya da çıkarı için sizi kullanmak isteyen birileri olduğunu işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir