Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kurs Görmek

Rüyada kurs görmek neye delalet eder?

Ben yaklaşık 6 ay önce bir kursa gitmiştim. Bu kursta benim yaşlarımda bayan bir hoca vardı. Ben her ne hikmetse bu hocamızı sık sık rüyamda görüyorum. Son rüyamda ben tekrar kursa başlamışım. Tahtanın tam karşısındaki sırada oturuyorum. Bayan hoca sınıfta ve sınıfa benim ilkokuldaki bir arkadaşım giriyor (o zamanlardan beri hiç görüşmedik) bana burada kendi oturmak istediğini söylüyor, kalkmamı istiyor. Yanım boş, “geç otur yanım boş” diyorum, ben sıranın sağ tarafında oturuyorum. Sol tarafımda kabanım var.

Ben toparlamaya çalışırken “olmaz, ben buraya oturacağım” diyor ve ittiriyor. Bende oturduğum yerden onu ittiriyorum. Bakıyorum gitmiyor bende onu çimdikliyorum. Biraz bağırıyor, hoca bu tarafa bakıyor ve çocuk gidiyor. Sınıftaki diğer sıralar (benim sağ tarafımdaki sıralar)tahtaya değil bana dönük. Başörtülü bir hanım var kafasını omzuma çarpıyor. Gözlüğüm yok iyi göremiyorum. Hoca bir şeyler anlatıyor, konuşuyoruz

İsim / Takma isim : yorumlatıcı
Cinsiyetiniz : erkek
Yaşınız : 28
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : üzgün
Rüyanızın konusu : sınıf
Anahtar kelimeler : sınıf,sıra,gözlük

Rüyada kurs görmek yorumu

Rüyada kurs görmekRüyada kurs görmek veya kursa gitmek, kursa katılmak, kursa devam etmek kişisel gelişim ifadesidir. Yaşamınızda kimi şeylerin eksikliğini, eksik olduğunu düşündüğünüzü gösterir.

Rüyada dil kursları özellikle İngilizce kursu görmek, İngilizce kurşuna gitmek, gittiğini görmek büyük hedefleriniz olduğunu, bu hedeflere ulaşmak için çok çalışmanız gerektiğini gösterir. Rüyada bilgisayar, muhasebe, daktilo, sekreterlik, elektronik gibi mesleki kurslara gittiğini görmek sizin sorumluluk sahibi, gelişmiş ve oturmuş bir karaktere sahip olduğunuzu simgeler.

“Rüyada Kurs Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda bir resim kursuna gidiyordum yolda giderken birden peşime küçük bir kız çocuğu takıldı üstü başı dağınık biraz kirliydi nereye gitsem be yapsam sürekli peşimdeydi istemedim ittim yolladım ama tekrar geldi peşimi bir türlü bırakmadı. Daha sonra yüzünü göremediğim bir adam beni ve erkek arkadaşımı karşısına alıp bir şeyler anlattı hatırladığım tek şey o kızın ilgilenilmesi gereken bir çocuk olduğuydu daha sonra ben bu kızla ilgilenmeye başladım onu kucağıma aldım kucağıma aldığım anda yüzü birden güzelleşmeye başladı ve yavaş yavaş çok güzel bir bebeğe dönüştü gülerek uyumaya başladı kollarımda. Yorumlar mısınız lütfen ?

Kurs merkezine gitmek
Merhaba, ben 16 yaşındayım ve öğrenciyim, bu sabah bir rüya gordum, normalde pek hatırlamam ama netti, rüyamda arkadaşimla bir kurs merkezine gittik, dersten çıktıktan sonra orada sevdiğim kişiyi gordum, orada bir başka kişiye arkadaşımı sordu, arkadaşım yanıma gelince oda gülerek yanımıza geldi ve arkadasimin yanağına dokundu. Benim yanımdan gecerken de ellerini basimin üzerine koydu ve gülerek “duruşuna bak” dedi, bende o an hareketlerinden rahatsız olduğum için kolundan tuttum ve “derdin ne” diye sordum, yüzüme hiç bakmadan güldü, sonra da hızlıca gitti, ben rüyanın çok etkisinde kaldım, yorumlarsaniz çok mutlu olurum.

Sema merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında bir şeylerin eksikliğini düşündüğünü ve bu eksikliği tamamlamak için çaba sarf ettiğini ancak tüm çabalarına rağmen bunu gideremediğini, işleri yoluna koyamadığını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir