Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kurşun Geçirmez Yelek Görmek

Rüyada kurşun geçirmez yelek görmek neye işarettir?

Rüyamda bir gemideydim, daha sonra gemiden iniyorum, o kısmı tam olarak anımsayamadım ve daha sonra açık bir alanda polis olarak yanımda bir kaç polisle beraber bir çatışmaya giriyorum, bana dürbünlü silahı veriyorlar, atışlarım iyi olduğu için “vur” diyorlar ama teröristleri net göremiyorum, bulanık gördüğüm için vuramıyorum, başka bir polisi de vurmak istemiyorum.

Sonra teröristler geri çekiliyor, bölge güvenlik çemberine alınıyor, dolaşırken 2 bayan polis bana laf atıyor, sonra ben üzerimdeki kurşun geçirmez yeleği çıkarırken birisi yanıma gelip benimle konuşuyor “kaç yıllık polis olduğumu” falan soruyor, sonra uyandım. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada kurşun geçirmez yelek görmek yorumu

Rüyada gemi görmek genel anlamda kişinin iç dünyası, duygu ve düşünleri hakkında bilgi verir, iş veya eğitim hayatında daha başarılı olmak için önüne çıkacak imkanları iyi değerlendirmek, sizi üzecek ya da zarar verecek şeylerle uğraşmamak için işin başında doğru karar vermenin yollarını öğrenmek gerektiğine, istemediğiniz ya da nefret ettiğiniz bir işi yapmamak için doğru seçim yapmaya işaret eder. Rüyada gemiden indiğini görmek kederden ya da üzerinizdeki bir sıkıntıdan kurtulmak demektir.

Rüyada polis olduğunu görmek rüyaya gören insanın memur olma arzusunu, devlette görev alma veya devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye istekli olduğunu gösterir. Rüyada teröristlerle çatışmaya girdiğini görmek iç dünyanızda yaşadığınız bir huzursuzluk olduğunu ifade eder.

Rüyada kurşun geçirmez bir yelek görmek veya kurşun geçirmeyen yelek giymek gerçek yaşamınızda aşırı korumacı, kendinizi duygusal zarar görme hisleri içinde olduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda bir ilişkinizin zarar görmesini istemediğinizi simgeleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir