Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kurşun Görmek

Rüyada kurşun görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir şeylerden korktuğumu hissediyorum sadece. Sonrası kurşun yarası görüyorum, kurşun sağ kaburgama saplanmış. Kurşunun sadece girmiş olarak görüyorum. Yaram kanamıyor. Kurşun demirdendi vede komple girmişti. Silahı görmedim vede silah sesini duymuyorum. Rüyanın sonunda da feci bir şekilde omzum ağrıyordu üstüne uyandım zaten. Umarım yeterince açık anlatmışımdır. Rüyada kurşun yarası görmek ne demektir? Yorumlarsanız sevinirim, şimdiden çok teşekkürler.

Kolay gelsin, İyi günler
Takma isim : yaren
Yaşınız :26
Cinsiyetiniz :kadin
Medeni durum :evli
Mesleğiniz : ögrenci

Rüyada kurşun görmek neye yorulur?

Yaren merhaba, rüyanda korktuğunu hissetmek bir kendine güven sorunu yaşadığınızı gösterir, kendine güveninin az olduğunu, sürekli başkalarını mutlu etmeye çalıştığını işaret eder. Bu rüyalar tekrarlanırsa derhal gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz durumu ve ruh halini bir arada değerlendirip, bu korku ve endişelerin kaynağını tespit etmelisiniz şeklinde tabir edilir. Rüyanızda yaralanmış olduğunuzu görmeniz, yaşamın maddi yönünde önemli sıkıntılar yaşamakta olduğunuzu simgelerken para, kazanç, bolluk, bereket konularında önemli beklentileriniz olduğunu ancak bir süre sonra bunları elde edeceğinizi ( yaranın iyileşmesi, ağrısının geçmesi süresi kadar ) işaret etmektedir.

Rüyada kurşun görmek iyiye yorumlanmaz. Hızlı gelişecek bir istenmeyen durumu ya da tez bir kötü haberi ifade eder. İş hayatında başarısızlık ve yenilgi, etrafınızda olan güvendiğiniz bir insan tarafından ihanete uğrayacağına işaret eder.

“Rüyada Kurşun Görmek” için 4 yanıt

2005 senesinde vefat eden 5 Yaşındaki Kuzenimi silah ve kurşundan koruduğumu görmem ne anlama gelir?

Rüyada birinin kafasında kurşun görmek
Abim eve kotu bir halde gelmiş ayakta duramıyordu koluna gırıp yardım ettim. Bana komsuya gidelim dedi gıttık kapıya komşumuz esi ve oglu cıktı. Bizi bir odaya aldılar orda yabancı kadın ve iki yatan adam vardı. Kadın bana yaklastı nesı var dedi abım halim yok basım agrıyor midem bulanıyor dedi. Kadın masaj yapmak istedi ve o sırada basında kursun var doktora götur dedi. Abimi hastaneye goturdum aldılar bana hayatı tehlikesi var deyip hastaneye yatırdılar. bu seferlik yorumlarsanız sevinirim bu ruya cok canımı sıktı, Yardımcı olur musunuz? 45, Kadın, Boşanmış, Ev hanımı, mutsuz

drsc selama,
Gönderdiğin rüya hoş anlam taşımamakta, ağabeyin ya da başka bir tanıdığın hakkında kısa zamanda ani bir can sıkıcı haber almayı işaret edebilir.

Merhaba, rüyam şöyle ki babaannemle bir otobüs ile yolculuğa çıkıyoruz. Otobüs dolmuş gibi küçük. Başka kişilerde var tabi. Sonra yolda giderken bir arabadan otobüse doğru ateş açılıyor. Ama hedef ben değilim normalde. Sadece bana denk geliyor. Sol ayağımın olduğu yere kurşun giriyor. Sanki hiç bir şey olmamış gibi davranıyorum. Sonra yan koltukta oturan bir kadın sol ayağımın yandığını söylüyor. Kadın babaanneme kalkmasını söylüyor ama umursamıyor, şoför camına doğru dik ve boş bakıyor. Bende o sırada ayağımı kaldırıp bakıyorum sol ayak bileğime kadar yanıyor. Sonra hemen kalkıyorum ve ayağımı otobüs zeminine sürüyorum.yalnız otobüs zemini halıfleks. Ona sürtüyorum ayağımı, sönüyor lakin ayağımın etrafında küçük yanmaya devam eden küller var. Ayağım çıplak değil spor ayakkabı var ve ayakkabıya bir sey olmadı. Sonra otobüsten indik. Markete gidiyoruz ama marketten sanki böyle yol kenarlarında serbetci falan olur ya öyle bir yere geciyoruz. Çardak gibi bir yere oturuyoruz ve biliyorum burasi biraz komik Ama Nihat Hatipoglu bana “namaz kiliyor musun” diye soruyor bende ona “hayir” diyorum. Sonra oradan kalkip eve gidiyoruz ve babaanneme “namaz kilmaya karar verdim” diyorum, babaannemde sasirarak bakiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir