Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kurşun Kalem Görmek

Rüyada kurşun kalem görmek neye işaret eder?

Ruyamda eski ilkokulumun deposu oldugunu sandıgım bır yerdeydım ve oraya galıba gizli gırmıstım. Yuksekten de bırı benı ızlıyodu. Bu kısı ‘suskunlar’ dızısındekı dılsız adamdı yanı kotu bırıydı ama ben ona aldırmadan etrafı karıstırdım. Bir kutu ve ıcınde bır canta buldum. Icı kurşun kalem ve kırmızı kalemler, defterler doluydu. Guya bunlar benım okula kaydolmak ıcın aldıgım ve okula bıraktıgım esyalardı ( kayıt evrakı gıbı ).

Okul aktıf degıldı. Ben esyaları almak ıstedım cunku onlar benımdı ve almazsam orda curuyeceklerdı ama bı taraftanda okul aktıf olmasa bıle bu hırsızlık gıbı gelıyodu ve almak ıstemıyodum. Cantanın ıcıne ıyıce egıldıgımde su an sahıp oldugum ozel uclu sınav kalemımden ıkı tane buldum ve ben bundan ılkokulda da kullanmıs mıydım dıye cok sasırdım ve onları lazım olur kullanırım dıye elıme aldım. Ayaga kalktım kalemlere baktım. Sonra yıne kutuya baktıgımda ıcındekı canta yoktu dıger esyalarım da. Kutu bostu anlam veremedım. Ikı tane sınav kalemım elımdeydı en son.

Rüyada kurşun kalem görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kurşun kalem görmek kendini ifade ve iletişim konularında başarılı olduğunuz anlamına gelir. Rüyada kurşun kalemin ucunun kırılması, kırık kalem görmek yaşadığınız bir olayın sizin geçici olarak çok etkilediğini gösterebilir. Karakalem terimi de aynı anlama gelmektedir.

“Rüyada Kurşun Kalem Görmek” için 4 yanıt

Adliyede memurum, ruh halim iyi, rüyamda elime kurşun kalem aldım, kalemin ahşabı dikey ikiye ayrıldı, kalemin tekrar birleştirmeye çalıştım, birleşmedi, olumlu yorum bekliyorum. 33, Erkek, Bekar, Çalışıyor

Değerli arkadaşım.
Öncelikle bize yazdığınız için teşekkür ederim. Ancak sanırım sitemize yeni üye olmanız dolayısıyla bizi tanımıyorsunuz. Bizim birinci ilkemiz dürüstlüktür. İnsanlara, üyelerimize şirin görünmek, onların gönlünü hoş etmek için palavralar atıp, saçma sapan şeyler yazmayız. Birileri bol bol cennetten mekan, cennet hurileri, yorulmadan kazanılacak para, düşmandan ganimet, zengin koca, güzel kadın dağıtıyor ve benim saf vatandaşlarım ağızları açık bir şekilde bunları okuyup inanıyor, hayallere dalıyor. Bu büyük bir yüzsüzlük, sahtekarlık, yalancılıktır. Biz bildiğimiz şeyleri yazıyoruz, ziyaretçi olumlu yorum istedi diye palavra tamayız. Üstelik şunu unutmamak gerekir ki rüya olumsuz bir mesaj veriyorsa da onun kıymetini bilip, onu dikkate alıp dikkatli olmak daha iyi değil mi? Yani kısacası bizde huriler, ganimet, havadan gelecek para yok.

Rüyada kurşun kalem görmek kendini ifade ve iletişim konularında başarılı olduğunuz anlamına gelir. Ancak rüyanızda kurşun kalemin ortadan ikiye ayrılması iletişim konusunda bir sıkıntı çektiğinizi, kendinizi iyi ifade edemediğini gösterirken kalemi eski haline getirmeye çalışmanız bu sıkıntının farkında olduğunuzu ve bunu çözmek için uğraştığınızı simgelemekte, yapıştıramamak ise bu uğraşınızda başarılı olamadığınızı göstermektedir.

Merhabalar. Rüyamda erkek arkadaşıma ve kendime uçlu kalem alıyorum, kalemi erkek arkadaşıma hediye ediyorum. Erkek arkadaşımla da aram bu aralar kötü. Bu rüya aramızdaki ilişki ile ilgili yorumlanır mı? Teşekkürler.

Nadas selam, rüyada erkek arkadaşı görmek, erkek arkadaşını görmek, onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz hususunda bilgiler verir. Rüyada kalem görmek kendini ifade etmekte ve iletişimde yetenekli olduğunuzu ve geleceğinizin çok parlak olduğuna işaret eder. Ona kalem hediye etmeniz, eğer onu gerçekten seviyorsan sahip olduğun güçlü iletişim yeteneğini kullanarak onu yeniden kazanabilirsin manası taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir