Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kurşunla Vurulmak

Rüyada kurşunla vurulmak neye delalet eder

Rüya başlığı: kurşunla göğsümden vurulmuşum

Rüya detayı: 35 yaşında bir erkeğim, polisim, evliyim, 2 çocuğum var. Kuzenim rüyasında; benim yeşil tepelik bir yerde, yanından dere geçiyormuş, kurşunla göğsümden vurulduğumu görmüş ama kan görmemiş. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler

Rüyada kurşunla vurulmak yorumu

Selam, bildiği üzere rüyalar gören kişiye göre tabir edilir ancak bazı durumlarda görülen hakkında da bilgi verebilir. Bu durumda rüya “kuzeninin vurulduğunu görmek” şeklinde ele alınmalıdır.

Rüyada vurulmak vurulma neticesinde kan akmıyorsa iyidir, kişinin üzerindeki bir baskının veya negatif enerjinin deşarj olduğunu, boşaldığını simgeler. Rüyada birinin vurulduğunu görmek rüyada vurulan kişinin üzerindeki kötü enerjinin gideceğini, o kişinin huzura ve rahata kavuşacağını ifade eder. Zaten rüyada yer alan yeşil tepelik, oradan geçen derede olumlu şeylere işaret etmektedir.

“Rüyada Kurşunla Vurulmak” için 2 yanıt

Rüyada omzundan vurulduğunu görmek neye işarettir
İyi günler, rüyamda vurulduğumu iki merminin sağ omzumdan girdiğini ve içimde kaldığını, ancak kan akmadığını gördüm. Teşekkürler.
Kimden: mustafa
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:32
Medeni Durumunuz:Evli
Şu anki ruh haliniz: endişeli.

Rüyada vurulmak, vurulduğunu görmek vurulma neticesinde kan akmıyorsa iyidir. Üzerinizdeki bir baskının veya negatif enerjinin deşarj olduğunu, boşaldığını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir