Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kurt Böcek Görmek

Rüyada Kurt Böcek Görmek Ne Demek?

Rüyamda mutfaktaydım, odamdan tuhaf sesler geliyordu, odaya gidince yatağımın üstünde eski sevgilimi gördüm, yatağa uzanmış ellerinde boynu çok fena yaralanmış bir kedi vardı, neredeyse kedinin boynu kopmak üzereydi ve boynundaki yarada bir çok kurt böceği vardı.. Eski sevgilime “burada ne işin var, ya evdekiler seni görürse ben ne derim, bu kedi kim, yatağımda onun ne işi var, bak yatağımı kan yapmışsın” dedim.

Eski sevgilim gayet rahat bir şekilde “sana sürpriz yapmak istedim, pencereden gizlice girdim. Odana girerken pencerenin önünde bu yaralı kediyi gördüm, onuda getirdim, burada tedavi ederiz dedim” dedi. Hemen koştum, kediyi elinden aldım, kediyi dikkatlice yatağa uzandırdım, tam yardım çağırıcam birden aklıma “evdekiler eski sevgilimi burada görünce ne der” diye düşünüp yardım istemekten vazgeçtim. O anda yaralı kedi gözüme bir bebek gibi göründü, inanılmaz korku içinde ne yapacağımı bilemiyordum, sonra uyandım. Bunların anlamı nedir. 21 yaşında, üniversite öğrencisi kızım, şu anda sevgilim yok.

Rüyada Kurt Böceği Görmek Tabiri

Buket merhaba, rüyada tuhaf ses duymak rüyayı gören kişinin içindeki umutsuzluk duygularının iyice açığa çıkmaya başladığını ve kişinin gündelik yaşamını olumsuz etkilemeye başladığını ifade eder. Eski sevgilin ise reel yaşamında içindeki bazı pişmanlık veya vicdan azabının yansımasını temsil etmektedir. Lütfen bu konuda eski sevgiliyi görmek rüya tabiri sayfasını inceleyin.

Rüyada yaralı kedi görmek rüyayı gören kişinin reel yaşamında önündeki bir çok engeli aşacağını simgeler. Kedinin esnekliği olması kişinin kendi iç gücünü ve azmi temsil eder. Kedinin boynundaki yarada gördüğün kurt böcekleri ise esas olarak ölümü korkusu yaşadığını anlatmakta, ölümü korkusu taşımanın insan olmanın tabii sonucu olduğunu bilmek ama o duygunun yaşamı olumsuz etkilemesine izin vermemek gerektiğine işaret eder. Bu konuda kurtçuk rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyanın sonunda boynundan yaralanmış kedinin gözüne bebek gibi görünmesi ise hayatındaki bu sıkıntılı dönemin biteceğini ve kendini umutlu hissedeceğin güzel bir döneme gireceğine delalet etmektedir. Çünkü bebek umut ve yeni başlangıca işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir