Rüyada Kurt Görmek

Rüyada kurt görülmesi neye işaret eder?

Ben rüyamda birden fazla kurt gördüm neredeyse sürü halindeler, bazıları çok iri bazıları normal boyuttaydı birinin gövde uzunluğu çok dikkatimi çekmişti, eski 3 katlı bir eve sığınmıştık, yanımda tanımadığım kimseler de vardı, bu ev yaşlı bir kadına aitmiş. Kurtlar evin bahçesinde dolanıp duruyorlardı, aşağıya inmekten korkuyorduk, evin en üst katına çıktık , burada eski evden eser yoktu çok lüks bir yerdi. Rüyada kurt görmek neye delalettir? açıklarsanız sevinirim , çok etkilendim bu rüyadan şimdiden teşekkürler.

Rüyada kurt görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kurt görmekRüyada kurt görmek güçlü bir hayatta kalma içgüdüsü, güzellik, yalnızlık, gizem, kendine güven ve gurur simgeler. Rüyasında kurt sevmek, kurtla oynamak, kurt ile arkadaşlık yapmak gerçek yaşamınızda herhangi bir toplumsal sorun karşısında soğukkanlılığınızı koruyarak, zarafetle ve kolayca çözüm bulma yeteneğiniz olduğunu simgeler. Rüyada konuşan kurt görmek rüyayı gören kişinin mevcut sıkıntı ve dertlerinden güçlü bir yakınının desteğiyle kurtulacağına işaret ederken. Rüyada bir kurtla konuştuğunu görmek öte yandan rüya sahibinin mert bir insan olduğuna ve onun bu temiz kalpli, iyi ahlaklı hali ile sahip olduğu mutluluğu ve huzuru çekemeyenler olduğunu simgeler, bu insanların yaydığı kötü enerji sebebiyle bazı ruhsal sorunlar yaşaması ihtimali olduğunu ve bu insanları hayatı boyunca affetmeyeceğine işarettir.

Rüyalarda kurt yavrusu görmek, yavru kurt çevrenizde bulunan, yakınınız olan çocuğunuz veya yeğenlerinin sizden daha atik, daha cesur olmanızı beklediklerini gösterir. Rüyada kurtla kavga etmek, kurt ile boğuşmak, uyanık hayatınızda kontrol edemediğiniz bir durum ya da gücünüzün tükenmekte olduğunuzu temsil eder.

Rüyada kurt saldırısı görmek, bir kurdun insana ya da başka hayvanlara saldırdığını görmek günlük hayatta bir saplantı, bir bağımlılık ya da kontrolü dışında gelişen kötü bir gelişmeyi işaret eder. Rüyanda kurt öldürmek, bir kurdu öldürdüğünü görmek, ihaneti simgeler. Güncel dünyanızda kimi sırlarınızın ortaya çıkacağını ve bunun çok güvendiğinizi biri tarafından yapılmasının sizi çok üzeceğini haber verir. Kurt takibi, kurdun takip ettiğini görmek, hayatınızı olumsuz etkileyen ve çözümü için isteksiz olduğunuz, sürekli ertelediğiniz bir problem olduğunu ifade eder. Kurt uluması, kurt ağlaması, bir kurdun uluduğunu, kurdun ağladığını görmek uyanık hayatınızda sizden yardım bekleyen birinin imdat çığlığını gösterir.

Kurt sürüsü görmek, yalnızlığı işaret eder. İç dünyanızda yalnız kalmayı tercih ettiğinizi ancak bunun sizi üzdüğünü, tekrar sosyal yaşama, dostlarınıza, arkadaşlarınıza dönmek arzusunda olduğunuzu tanımlar. Rüyada ölü kurt görmek düşmanlık simgeler. Rüyada ölmüş kurt veya bir kurdun öldüğünü görülmesi yaşamınızda birilerinin size büyük bir kin güttüğünü, neredeyse sizin yok olmanızı dilediklerini gösterir.

Beyaz kurt görülmesi cesaret ve zafer anlamına gelir. Kurt başı, kurt kafası gören kendi gücü ve imkanları ile büyük başarılar elde edecek demektir. Bir kurdun insan dönüştüğünü görmek rüyayı gören kişinin sahip olduğu iç gücü ve gizemli yeteneklerini farkına varacağını ve kendisinden beklenmeyen büyük başarılara imza atacağına delalet eder. Kurt adam görmek hayatındaki korku, bastırılmış öfke, şiddet ve kontrol edilemeyen duyguları gösterir. Kurt adam olmak, kurt adam olduğunu görmek bu sizin bastırılmış içgüdülerinizi ifade eder. Sizin içinizdeki tehlikeli, başkalarını yaralayıcı kişilik yönlerinizi gösterir.

7 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir