Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kurt İle Boğuşmak

Rüyada kurt ile boğuştuğunu görmek neye delalet eder?

Ruyami 4 yil önce gördüm, sabaha kadar uyuyamamıştım. İlk çocuğumun doğumundan sonra depresyona girdim, ve aynı zamanda “Kurtlarla Kosan kadın” kitabını okumaktaydım, kendimi manevi ve ruhsal açıdan iyileştirme çalışması içindeydim. sanırım benim rüya başkaları içinde bir ders olabilir.

Rüyamda sabah güneşi doğarken evimin on kapısında oturuyorum, gözleri kırmızı ve korkunç bir kurt gelip bana havlamaya başladı, benden benim vermek istemediğim şeyleri istiyordu, sanki benim ruhumu veya benliğimi benden istiyordu.

Göğsümde bir kalp ağrısı hissettim, nefesim biraz daralmaya başladı ve ben korktum ve geri çekildim çünkü kurt uzerime gelmeye basladi, bunu fark eden benim köpeğim onunla havada kapismaya basladi, kurt benim kopegimin arka bacagindan biraz et isirip kopardi ve benim köpek acı içinde havlanmaya basladi ve bu anda kurt benim gozlerime dik dik bakmaya basladi, bu arada benim köpeğimi yemeye basladi.

Bu arada da ikide bir ona istedigi seyi vermemi istiyordu, sonunda ona istedigi seyi verdim ve oda benim köpeğimi yemegi durdurdu, benim kopekte can havliyle havlamaya basladi, bende bu arada bütün kuvvetimle kurdun arka ayaginda onu tuttum iki ayagini birbirinden cekerek onun kemiklerini kirdim ve bir ayagini kirdim, elime aldim, kopardigim ayagini elime alip ona bakmaya basladim, kopan ayak kokmaya baslamisti, Kurt bu arada can havliyle kaçmaya basladi, ikide bir arkasina donup “istedigim seyi almak için geri gelecegim” diyordu.

İpuçları: kırmızı göz, korkunç kurt, kurt, havlamak, ruhunu vermek, gögüs ağrısı, kalp ağrısı, nefesi daralmak, kopek, bacak ısırmak, köpek havlaması, köpek yemek, kurt öldürmek, bacak kırmak, kemik kırmak

Rüyada kurt ile boğuşmak nasıl yorumlanır?

Benim aklıma gelen ilk yorum, burada kurt erkek birini temsil ediyor ve bu erkek kişi sizsiniz, onun kırmızı gözleri öfke ve ihtirası temsil etmekte. Kurt sizin ruhunuz veya maneviyatınız için geldi sanırım. Bu kurt sizin ruhunuzu almak için geldi ancak siz onun ruhunu aldınız bacağını koparmakla.

Sizin gençliğinizden beri sahip olduğunuz köpeğiniz kurda saldırıyor, bu köpek sizin gençlik enerjinizi göstermekte, kurt aslında sizin köpeğinizden çok daha güçlüdür ama sizin gençlik gücünüz kurdun hakkından geldi. Kurt aynı zamanda vahşi hayatı, vahşi duyguları temsil eder.

Kurdun, köpeğinizin bacağından bir et parçası almasını tam yorumlayamıyorum ama ilginçtir ki sizde kurdun bir bacağını koparıyorsunuz, kurdun köpeğinizi ısırması size doğa üstü bir kuvvet vermiştir. Kurdun kaçarken geri dönüp bakması sizin kimi egolarınız olduğunu, kimi önü alınmaz ihtiraslar sahip olduğunuzu belirtir. Toplumda insanlar tarafından kabul edilmek istediğinizi temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kurt görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kurt İle Boğuşmak” için 2 yanıt

Rüyamda beyaz kurt gördüm ya da tilki ayırt edemedim, köydeyiz bir agacın yanında amcamı ısırıyor bacagını 3 tane kardeşim yanımda ben ve annemde var abim kurta saldırıyor bıcak sallıyor ama ölmüyor ben dona kalıyorum sonra bir arac var kacmaya calışıyoruz annem kalıyor onu arabaya cekiyorum ve kacıyoruz geliyor oda öyle hatırlıyorum nedir sizce şimdiden teşekkür ederim ..

rüyamda bi evdeyiz kız kardeşim ve ben bide akrabam var arkadaşım kardeşleri falan bide bizim şirkette calışan bi kız var ve bü sürü erken tanımıyorum hic birini üstüme gelmeye calışıyorum akrabamı cagırıyoruz gelmiyo şirketteki kızı cagırıyorum gelmiyor kardeşimi arkama aldım mutfaktaydım bide ince uzun bi pıcak aldım üstüme geldiler bıcaklarım falan diyorum gitmiyorlar birini bıcakladım öbürlerine dönüp bakın onu bıcakladım sizide bıcaklarım dedim sonra evden kactım kardeşimle yolda yürüyoruz köpek sürüsü vardı siyahtı köpekler saklandık bizi görmesinler diye kardeşimle görmediler sonra bi eczaneye gittim ordan bi abi vardı evimize gitmek istedigimi ve minübüs duragını sordum götürdü ordaki adam bizi minübüse bindik gidiyoduk evimin orayı söyledim ve oraya gitmedigini söyledi durdu yol kenarında ıssız dı başımı koydum ve uyandım nedir sizce şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir