Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kurt Sürüsü Görmek

Rüyada kurt sürüsü neye işaret eder?

Benim rüyamda kurt sürüsü bulunduğum yere inmiş ve etrafta da yamyam gibi insanlar vardı. Kurtlar bunları kovalamışlar onlarda ailemin olduğu yere gelmişler, kurtlar da peşinden gelmiş.

Benim de yanımda Eren isminde ( Oğlum olursa koyacağım isim) 3 yaşında çocuk var ve evimizin ön kapısında dururken birden kayboluyor. Onu ararken evimin arka kapısına bakayım derken kurtların uluyarak geldiğini yamyamların kaçtığını görüyorum. Kapıyı kapatırsam kurtlar beni görmeyecek ama Eren i aramak için çıkıyorum. Dişi canı acıyan kurt ile göz göze geldim. Sonuç olarak Eren i bulamadım kurtlarda bana zarar vermedi. Bunun bir açıklaması var mı? rüyada kurt sürüsü görmek nedir, yamam görmek neye delalettir, iyi çalışmalar

Rüyada kurt sürüsü görmek tabiri

Kurt sürüsü görmek, yalnızlığı işaret eder. İç dünyanızda yalnız kalmayı tercih ettiğinizi ancak bunun sizi üzdüğünü, tekrar sosyal yaşama, dostlarınıza, arkadaşlarınıza dönmek arzusunda olduğunuzu tanımlar. Rüyada kurt ulumasıbir kurdun uluduğunu görmek uyanık hayatınızda sizden yardım bekleyen birinin imdat çığlığını gösterir. Rüyada yamyam görmek, dürüst yeni kişilerle tanışacağınız anlamındadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kurt görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kurt Sürüsü Görmek” için 7 yanıt

Rüyada koyunları yiyen kurt görmek
Rüyamda ben ve dedem bahçedeydik. Bizim bahçede koyunlarımız vardı. Kurt bizim bahçedeki tuvaletin arkasında koyunları yiyordu.
Ben kan fışkırdığını gürdüm ve birde kurdun kuyruğunu, sonra dedemle birlikte kaçtık. Ne olur admin yardım et.

Gördüğünüz rüya, günlük hayatta bir saplantı, bir bağımlılık ya da kontrolü dışında gelişen kötü bir gelişmeyi işaret etmektedir.

Ben ruyamda liderleri beyaz olan bir kurt surusu gordum, saldıracaklardı bana, sonra tanidik bir ses “buraya insanlar gelemez” dedi, o an gözumun onune bir adacik geldi, onlardan kacip o adaciga atladım, orada bir delik vardı, oraya girdim ama sonra diger kurtlar ustume atlayip saldirdilar, tum bunlardan daha garip olani ise ben ruyamda ormanda o kurtlardan kacarken ormani bir kurdun gozunden goruyordum galiba bende bir kurttum hala bu ruyanin etkisindeyim

Sevgili admin ben ruyamda bir tepenin ustunde uc kurt gordum, ortadaki beyaz solundaki siyah sagindaki ise griydi, onlardan kacip kucuk bir adaciktaki kucuk bir delige sigindim, boyle yapmami bir ses soyledi “burada sana zara veremezler” dedi bende yaptim ama yapmamla beraber beyaz kurt ustume atladi. Ne olur yardim et etkisinden cikamiyorum ayrica ruyamda kendimi bir tepedeki agacin altinda gordum ama kosarken insan gibi degildim. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Kubra merhaba,
Kullandığın mail adresi iğrenç, insana hakaret eder gibi
Aynı rüyayı farklı farklı göndererek bizi meşgul ediyorsun
Rüya bizim rüya gönder kurallarımıza uygun değil (hem imla, hem tavsiye anlamında)
Bize bir daha bu mail adresi ile yazmayın. Şartlarımıza uygun yazarsanız yanıt alabilirsiniz.

Gördüğüm rüyanın çok az bir kısmını hatırlıyorum ve bu rüyayı 2 3 kez hiç bir farklılık olmadan tekrar tekrar gordum, hatırladığım kısım sadece bir kurt sürüsüyle ormanda kosuyordum yarış gibi bir şeydi.

ruyamda sallanan boş beşik ama aglayan bebek sesi duydum bebek agladı anda kurt surusu ullumaya başladi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir