Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada kurt yavrusu görmek

Rüyada kurt yavrusu neye işarettir?

Rüyada kurt yavrusu görmekRüyamda üstüm başım yırtık bir şekildeydi, hava kar yağışlı ve soğuk idi. Ondan sonra yere toprak zemine yattım, sanki aynı zamanda bir şeylerden kaçıyorum, sallanıyorum. Sonra yattığım yerde 3-4 tane kurt yavrusu vardı, normal kurt mu Sibirya kurdu mu onu görmedim. Soğukta üşümemek ve soğuktan ölmemek için kurt yavrularını vücuduma sardım gibi, kurtlar uyuyor gibiydi, sıcaklardı, ama tepki vermiyorlardı ölü gibilerdi ama canlı sıcaklığı vardı. 23, Erkek, Bekar, Zabıt katibi.

Rüyada kurt yavrusu görmek yorumu

Rüyada yırtık kıyafet giymek hayatınızda yolunda olmayan bir şeyler olduğunu gösterir. Yırtılmış kıyafet giydiğini görmek rüya sahibinin sahip olduğu ve doğru olduğuna inandığı bazı hatalı düşünceler veya fikirleri olduğunu temsil eder. Kişinin daha çok zarar görmemesi yahut hayatta yalnız kalmaması için hemen bir durum değerlendirmesi ile nerede hata yaptığını tespit etmesi ve buna önlem alması gerektiğine işaret eder.

Yaz ayında kar görmek makbul değildir ve rüya sahibinin kendisi için yarar sağlamayacak şeylerle uğraştığını ve kendisini mutlu edecek bazı şeylere kulak tıkadığını ve onları bir türlü görmek ve anlamak istemediğini gösterir. Mevsimi dışında kar yağması rüya sahibi mutlu olmak varken, mutsuz olmayı seçiyor demektir anlamı taşır.

Rüyada havanın soğuk olduğunu görmek hayatının bazı alanlarında bir takım dönüm noktaları yaşayabileceğinizi gösterir. Alternatif olarak kendini duygusal bakımdan baskı altında ve çevreden izole edilmiş olarak hissedebileceğine işaret eder.

Rüyada bir şeyden kaçmak geçmişte yaşanan bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Rüyada bir şeylerden kaçtığını görmek bilinç altınıza yerleşen bu konuyu çözmek gerektiğini, aksi takdirde bu gizli endişeler ya da korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder.

Rüyada kurt yavrusu görmek çevrenizdeki bazı insanların sizin davranışlarınız hakkındaki düşünceleri hakkında bilgi verir ve rüyada yavru kurt görülmesi etrafınızda bulunan, bir yakınınız olan çocuk veya yeğenin sizden daha atik, daha cesur olmanızı beklediklerini gösterir.

“Rüyada kurt yavrusu görmek” için 2 yanıt

Rüyamda tendıklarımla evde sohbet ederken simsiyah sevimli bir kurt yavrusunun bizimle şakalaştığını ve oynamaya çalıştığını görüyordum. Bize cambazlıklar yaparak kendini sevdirmeye çalışıyordu. Aynı rüyayı bir kaç kez kesik kesik gördüm. Yorumlayın lütfen

Ruyamda eşimle turuyordum evimizin yanında birden aç kurtlar bastı kurt yavruları çok aç ve korkusuzdu o esnada eşim bayıldı hemen onu kucakladım fakat kurtlar eve girmemize izin vermediler sanırım o kurtulamadı bi hisle uyandın ve aynı gece ikinci rüyamda eşimle birlikte yalnışlıkla erkek hamamına girdik ben eşimi erkeklerin arasında çıkartmaya çalışırken kaybettim ararken onu, tecavüze uğrayan kapalı bir kadın gördüm adamın biri başında bekliyordu ben önce baktım eşim değildi hiç birşey yapmadım gittim çünkü korktum ortam çok kötüydü dışarıya çıktım biraz arayla eşimin de orda çıktığını gördüm hemen koştum ona adanın biri de eşimi darp etmiş ve onunla olmuş ben bu duruma çok özümdüm ve hemen bıçakla içeriye adamı parçalamaya gittim rüya bitti ve içinde kaldı onu parcalamadigim içi aynı kişiyi gerçek hayattada görsem bile öldürürüm yüzünü tanasam.bu rüyalar neyi alamet eder hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir