Rüyada Kürtaj Görmek

Rüyada kürtaj görmek neye delalettir?

Rüyamda bir küvet içinde iki tane bebek gördüm ama ben 5 sene önce 3 aylık düşük yapmıştım ve geçen senede 1 aylık isteğe bağlı kürtaj olmuştum, o kürtajdan sonra sürekli rüyamda görüyorum iki tane bebek, biri el kadar diğeri parmak, kadar ölü bebekleri ne yapmam gerek, kafayı yiyeceğim, çok kötü durumdayım neden rüyamda görüyorum bu ne anlama geliyor lütfen bana bir yorum yazın ne yapmalıyım?

Rüyada kürtaj görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kürtaj görmek günlük yaşamda engeller, engellemelerle karşı karşıya olduğunuzun işaretidir. Sizi engelleyen insanlarla mücadele etmek için daha güçlü olmalı, dostlarınızın desteğini istemelisiniz manasını taşır. Kürtaj olmak veya kürtaj olduğunu görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulmak için adım attınız demektir. Kürtaj yaptığını görmek düşmanlarınız ve rakiplerinize galip geleceğinizin işaretidir.

“Rüyada Kürtaj Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Sürekli hamile olduğunu görmek
    Merhabalar, ben 17 yaşındayım ve rüyalarımda hamile olduğumu görüyorum, bir sevgilim de yok etkileneceğim bir durum yok açıkçası. Son gördüğüm rüya ise beni en çok etkileyen oldu. Rüyamda hamileydim ve 7 aylıktı (normalde rüyalarımda kaç aylık olduğunu görmüyordum.) ama bu rüyamda diğer rüyalarımdan daha fazla sıkıntılıydım “ne yapacağım ben” diye sürekli ağlıyor, kaçınıyordum. Anneme “aldıralım” dediğimde beni geçiştiriyordu. (annem ülkenin durumunun kötüye gideceğini, benim okuyamayacağımı, o yüzden evlenmemin doğru olduğunu düşünüp benim en yakın arkadaşım olan Emir ile anlaşmalı bir şekilde beni evlendiriyordu. İşler düzene girdiğinde boşanacaktık ve bebek Emir’in de değildi) yine 7. ayda kürtaj yaptırıyordum ama bebek hala yaşıyordu. Ben yaşadıklarımdan ötürü bebekten kurtulsam bile rüyada hala sıkıntılı bir şekilde yaşıyordum, sürekli o bölgemden kan akıyor, akrabalarıma açıklamalar yapıyordum. Rüyalarımda sık sık kimden olduğunu bilmeden hamile kaldığımı göz önünde bulundurarak bu son rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum.

    1. Hazan selam. Rüyaların iki açıdan çok önemli mesajlar vermektedir. Birincisi bu rüyalar tekrarlana şekilde yeniden görmek olup bu durum ya rüyaların çok önemli bir mesaj verdiğini yahut rüyayı gören kişini bu mesajı anlamadığını simgeler. İkinci olarak rüyaların ortak unsuruna bakmak gerekir ki bu bekar bir genç kızın hamile olduğunu görmesidir ve bu durum rüya sahibinin önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğini daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanın daha yararlı olacağını belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir