Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kürtaj Olduğunu Görmek

Rüyada kürtaj olduğunu görmek ne demektir?

Rüyamda küçük kızımın hamile olduğunu gördüm. 5 yaşındaki kızım hamileymiş ve kürtaj yapılacakmış, o kadar çok üzülüyorum ki ( geçmişten ağrı ve acısını bildiğimden ) “yavrum bu acıya nasıl dayanır” gibi bir sürü sıkıntı yaşıyorum. Yatmış uzanmış uyuyor durumda kızım, bakıp bakıp üzülüp panik yapıyorum, “o daha bebek nasıl olur” diye söylenirken doktor galiba birini görüyorum içim parçalandı. “bari şöyle yapsınlar böyle yapsınlar, canını yakmasınlar” diye sürekli bir telaş içindeydim. En net hatırladıklarım bunlar ve hala o kadar etkilenmişim ki sanki gerçekmiş gibi içim acıyor.

Takma isim : Sevim
Yaşınız : 39
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz :stresli
Anahtar kelime : meleğim

Rüyada kürtaj olmak nasıl yorumlanır?

Küçük kızınızı hamile olarak görmeniz onun gerçek yaşamında önemli bir gelişim içinde olduğunun göstergesidir. Bu gelişim yaşıtlarına göre daha akıllı, daha zeki, çalışkan, yaratıcı ya da fiziksel olarak gelişim olabilir.

Kızınızın kürtaj olacağını görmeniz onun gerçek yaşamında içinde bulunduğu ( sizin bildiğiniz ya da bilmediğiniz ) bir sıkıntının çözülme sürecinde olduğunu işaret etmektedir. Rüyada kürtaj görmek günlük yaşamda engeller, engellemelerle karşı karşıya olduğunuzun işaretidir. Sizi engelleyen insanlarla mücadele etmek için daha güçlü olmalı, dostlarınızın desteğini istemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir