Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kürtaj Olmaktan Vazgeçmek

Rüyada kürtaj olmaktan vazgeçmek ne demek?

Rüyamda hamile olduğumu öğreniyorum, hemen bir kliniğe gidip kürtaj olmak istiyorum. Ameliyathanede bir hemşire başkasına kullanılan sargı bezi üzerindeki kanı temizliyor. Sonra bana kullanmaya çalışırken “siz beni uyutmayacak mısınız?” diyorum hemşire bana “hayır bayıltmayacağız acı hissetmeyeceksin” deyince ben kürtajdan vazgeciyorum. 23, Kadın, Bekar, Çalışıyor
NOT: gerçek hayatımda 3 kez kürtaj olmuştum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada kürtaj olmaktan vazgeçmek neye çıkar?

Rüyada hamile kalmak kadınlar arasında çok sık görülen bir rüyadır ve sanıldığı gibi gerçekten hamile kalmaya işaret etmez, rüya sahibini kişinin önemsiz bazı konularda ve küçük sorunlarla fazla zaman harcamak yerine kendi geleceğini daha fazla ilgilendiren temel konulara odaklanmasının daha faydalı olacağına delalet eder.

Rüyada kürtaj olmak istemeniz aslında günlük yaşamınızda bazı engeller, engellemeler ile karşı karşıya olduğunuzun işareti olup sizi engel olmak isteyen insanlarla mücadele etmek için daha güçlü olmak ve / veya dostlarının desteğini istemek gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada hemşire görmeniz şu anda başınızdaki büyük bir sorunu çözmek için başka birilerinin yardımına ihtiyaç duyacağınızı temsil eder. Rüyada sargı bezi görmek rüya sahibi kişinin geçmişte yaşadığı bazı hüsranların acısını unutmaya veya karşılaştığı zararların etkini gidermeye, işinin peşinde koşturup helal yoldan geçimini sağlamaya çalışan biri olduğunu ifade eder. Kullanılmış sargı bezi görmek ise bu ziyan veya hayal kırıklıklarının kötü etkisinin halen devam ettiğine rivayet edilir.

Rüyanın ana unsuru olan kürtajdan vazgeçmek ise rüya sahibinin önündeki engelleri kaldırmak, zorlukları aşmak için çaba göstermediğini veya dostlarından yardım talep etmekten kaçındığını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir