Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kürtaj Yaptırdığını Görmek

Rüyada kürtaj yaptırdığını görmek ne demektir?

Merhaba, ben 21 yaşında üniversite öğrencisiyim. Sevgilimle aramız sürekli kavgalı olur. Arkadaşım rüyasında beni sevgilimle kavgalı ve benim ondan hamile olduğumu görmüş. Daha sonra kürtaj yaptırdığımı ve karnımın çok şiş kaldığını görmüş. Bu acaba neye delalettir.

Rüya konusu sevgili, sevgiliyle kavga, kürtaj yaptırmak.

Rüyada kürtaj yaptırmak nasıl yorumlanır?

Meltem selam, rüyalar rüyayı gören kişiye göre yorumlanır ancak bazen görülen kişi hakkında da bilgi verebilir. Dolayısıyla bu tabir arkadaşınız içindir.

Rüyada hamile olduğunu görmek üzüntüye, tazarru ve niyazda bulunmaya işarettir. Rüyada kürtaj görmek günlük yaşamda engeller, engellemelerle karşı karşıya olduğunuzun işaretidir. Sizi engelleyen insanlarla mücadele etmek için daha güçlü olmalı, dostlarınızın desteğini istemelisiniz. Kürtaj olduğunu görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulmak demektir

“Rüyada Kürtaj Yaptırdığını Görmek” için bir yanıt

Gerçekte evliyim, 2 kızım var. Rüyamda kürtaj yaptırdığımı görüyorum. Rüyada doktora 3.üncü çocuğum olursa sinir hastası olurum diyorum bu yüzden aldırmak zorundayım diyorum ama aldırmak isterken de çok üzülüyorum, aldirmaktan vazgeçmek istiyorum. Sonra doktor bebegi almak için işlemler yaparken siz hamile degilmişsiniz diyor. Bu ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir