Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kürtaj Yaptırmak

Rüyada kürtaj yaptırmak neyi gösterir?

Rüyamda kürtaj yaptırdığımı gördüm. Çocuk doktoruna dna testi yaptırmaya gittim ve kürtaj oldum, çocuk kız idi, birden canlandı ve çocuğu emzirdim. En kısa zamanda cevabınızı bekliyorum.

Name: filiz
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:27
Medeni durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz:üzgün
Subject: kürtaj olmak, dna testi yaptırmak

Rüyada kürtaj yaptırdığını görmek nasıl yorumlanır

Filiz merhaba, gördüğün rüya gerçek yaşamında bir geçiş dönemini simgelemektedir. DNA testi yaptırmak kişinin yaşamın temel bileşenleri hakkında bir sorgu içinde olduğunu gösterir ve bu hesaplaşmayı tamamladığında huzura kavuşacağını gösterir.

Rüyada kürtaj görmek günlük yaşamda engeller, engellemelerle karşı karşıya olduğunuzun işaretidir. Sizi engelleyen insanlarla mücadele etmek için daha güçlü olmalı, dostlarınızın desteğini istemelisiniz.

Bebek emzirdiğini görmek yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler.

“Rüyada Kürtaj Yaptırmak” için bir yanıt

Rüyasında kürtaj olmak
Merhaba, rüyada kürtaj olduğumu görüyorum ( hayatta kendim hamileyim, önceden kürtaj yaptırmak istedik ama yaptırmadık ) çocuğu ayrı ayrı kesip çıkardıklarını görüyorum, karnımda bir boşluk vardı, eşimde yanımda idi, çocuğu bir şişenin içine yığdılar, acaba ne anlama gelir? önceden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir