Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kurtarma Görmek

Rüyada kurtarma görmek neye işaret eder?

2 gün üst üste annem ve en yakın kız arkadaşım rüyalarında beni gördüğünü ve sıçrayarak uyardıklarını söylediler. Bugünde eskiden beni seven, çok yakın erkek arkadaşım rüyasında beni gördüğünü ve sıçrayarak uyandığını söyledi. Rüyasında bana zarar vermeye çalışıyorlarmış ve arkadaşım çekip kurtarmış beni, daha sonra ben onun omuzunda hıçkıra hıçkıra ağlamışım.

pln101, , 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, çaresiz.

Rüyada kurtarma görmek neye yorulur?

Selam, ruh hali olarak çaresiz olarak yazmışsın, bu hatalı bir düşünce tarzıdır ve hayatta ölüm dışında her şeyin çaresi vardır, önemli olan olumlu düşünmek, inanmak, dua etmek, güvenmek ve yapman gerekenleri yapmaktır. Ancak sen oturup beyaz atlı prensi beklersen onun hiç bir zaman gelmeyeceğini bilmen gerekir.

Çevrendeki insanların seni hep zor durumda görmeleri gerçek hayatında içinde bulunduğun olumsuz duygu yoğunluğunun onları da olumsuz etkilemesindendir.  Bir kişi hayatta mutlu olduğunda onun yaydığı olumlu dalgalar dünyanın öbür ucundaki tanıdığı kişi tarafından hissedilir, tersi olarak mutsuz, üzüntülü kişinin yaydığı negatif dalgalarda üzüntü olarak hissedilir.

Olumlu düşünür ve diğer dediklerimi yaparsan huzura kavuşur, rahatlarsın ki rüyada ağlaman rahatlama işaretidir.

Rüyada kurtarmak, kurtarılma kendinizi ihmal edilmiş veya gözardı edilmiş hissettiğinizi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir