Rüyada Kurtarmak

Rüyada birisini kurtarmak nedir?

Bir bebek kardeşimin yatağının üstünde beyaz bir örtünün üstünde yatıyordu, bebek daha bir iki aylık ama örtünün üstünde öyle hareketler yapıyor ki sanki bir iki yaşında, sonra bebek kendi kendine dönerken beyaz örtüyle kafasını alacak şekilde kendini sarıyor ama el kol kullanmadan, bende o sırada bir şey yapıyordum ama hatırlamıyorum.

Bebeği görüyorum ama boş veriyorum “o kendini düzeltir” diyorum içimden ama sonra arkamı dönüyorum bebek cansız bir şekilde yatıyor, kımıldamıyor, hemen kucağıma alıyorum, camı açıyorum, nefes alsın diye ama üşür diyede fazla yaklaştırmıyorum, sonra bebek nefes alıyor, yavaş yavaş hafiften de gözlerini açıyor, kapatıyor, bende çok üzülüyorum bebek için çok endişeleniyorum. Bu rüya ne manaya gelmektedir, Teşekkür ederim.

Name: havin
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:18
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:korkulu
Subject: bebeği ölümden kurtarmak
Anahtar kelimeler:bebek,beyaz örtü

Rüyada birisini kurtardığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kurtarmak, birini kurtarmak ya da bir şeyi kurtardığını görmek kurtarılan kişi veya şeye göre yorumlanmakla birlikte genel olarak gerçek hayatta ihmal ya da göz ardı edildiğinizi gösterir. Kurtarma yapmanız aslında bu ihmalin ya da gözardı edilmenin ezikliğini üzerinizden atma reaksiyonudur.

Rüyada kurtarmak, kurtarılmak konusunda ilave bilgiler:

Hayvan kurtarmak, bir hayvanı kurtardığını görmek, hayatını kurtardığınız o hayvanın karakteristik ve duygusal özelliklerine -sizin-de sahip olduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda kişinin zor yaşam şartları altında yorgun ve bitkin düştüğünü veya kişinin kimi işleri başarmak için kendisinin yeteri kadar kabiliyeti olmadığını düşündüğünü eder.

Rüyada kurtarılmak, kurtarıldığını görmek, bilinç altınızdaki ağlama eğilimini simgeler. Ağlamak, rahatlamak istiyorsunuz fakat gururunuz yüzünden ağlayamıyorsunuz, dolayısıyla rahatlayamıyorsunuz. Buda size stres yaratmakta. Bu rüya belki de yardım istemek için uyanık hayatında çok gurur yaptığınızı temsil edebilir.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir