Rüyada Kurtçuk Görmek

Rüyada kurtçuk görmek nedir?

Bende genellikle uyandıktan sonra rüyalarımı hatırlamama problemi var. Fakat üst üste bir iki gecedir evimin salonunda yerlerde durup dururken baya iri, tombul kurtçuklar görüyorum. Ama evde kim olursa olsun, ev ne kadar kalabalık olursa olsun salona kimse girmiyor ve bu kurtları ben temizlemek zorunda kalıyorum.

Rüyada kurtçuk görmekEn son rüyayı gördüğümde annem ve daha sonra gelen misafirleri ve kardeşim evdeydi. Annem arkadaşıyla birlikte mutfaktaydı ve salonda kimse yoktu. Bu yüzden yerler de küçük kurtçuklar vardı. Sonra elektrikli süpürgeyi almaya gidiyordum ve döndüğümde mutfak da boştu bu yüzden kapının girişine yakın bir yerde bir öbek halindeydiler. Kurtları süpürgeye çekmek isterken bazılarını yanlışlıkla ezdim ve su gibi oldular. Ama çok rahatsız ediciydi ve bir müddet sonra bazılarının kollarımda olduğunu fark ettim sanki dertleri benimleymiş gibiydi. Tabi o sırada ağlamaya başladım ve süpürgeyle salona geçtim, orada sayıları daha fazlaydı. En son dayanamayarak uyandım. Fakat kurtçuklar, hele beni bu kadar rahatsız eden hatta ağlatan kurtçuklar neyin ifadesi olabilir? Beni bu konuda aydınlatırsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada kurtçuk görmek yorumu

Rüyada kurtçuk görmek ölüm korkusuna işaret eder, çünkü insanın bilinç altında öldüğünden böceklerin cesedini yedikleri bilgisi yerleşmiştir. Rüyada vücutta kurt görmek varlığını reddettiğiniz kimi problemlerin sizi içeriden yediğini anlatır. Rüyada vücuttan kurt çıkması, kurtçuk çıktığını görmek uyum ve dengenizi bozan duygularınızı bertaraf etmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada vücuttan büyük kurt çıkması ise bu duyguların şiddetli olduğunu temsil ederken küçük kurt, küçük kurtçuklar ise nispeten önemsiz olduğunu gösterir. Rüyada kulaktan kurt çıkması rüya sahibinin duymak istemediği veya duymaktan hoşlanmayacağı bir söz duyacağına delalet eder. Rüyada kurtçukları ezmek hata ve kusurlarınızı örtmek için çalıştığınızı gösterir.

Rüyada yemekte kurt görmek kaosu temsil eder, kişinin yaşamının bir kaos içinde geçtiğine işaret eder. Rüyada kurtçuk yemek rüyayı gören kişinin yaşadığı kaos halindeki ortam nedeniyle bir çok yeteneğinin özellikle de yaratıcılığının köreldiğini, kişinin geleceğini tahmin edemez hale düştüğünü gösterirken, rüyada kurt yemek aynı zamanda insanın öngörülebilir konularda dahi hüküm veremediğini anlatır. Rüyada kurtlu yemek yemek rüya sahibinin şu anda kendini güvensiz ve sıkıcı bir halde olduğuna delalet eder, geleceğine itimadı kalmadığına işaret eder.

Rüyada saçında kurtçuk görmek çatışmayı temsil eder,  saçta kurt görmek karşı taraf ile mücadelede karşı tarafın haksızlık yaptığını ve mücadeleyi farklı yönlere çektiğini belirtir. Rüyada saçından kurtçuk dökülmesi hayatınızdaki bir çatışma ya da düşündüğünüz veya hissettiğiniz bir endişeyi temsil ederken aynı zamanda farklı fikirler, inançlar veya seçimler konusunda bir kafa karışıklığı yaşanmakta olduğunu anlatır.

Beyaz kurtçuk ne demek?

Rüyada beyaz kurtçuklar görmek diğer renklerin aksine farklı bir anlam taşır ve kişinin gereksiz yere bazı endişeler taşıdığını ve bunlardan bir an önce kurtulması gerektiğini temsil eder. Rüyada küçük beyaz kurt görmek kişinin nedensiz kaygılara kapıldığını belirtirken beyaz kurtçuk görmek aynı zamanda kişinin pozitif düşünerek bu kaygılardan kurtulmasının mümkün olduğunu anlatır.

“Rüyada Kurtçuk Görmek” hakkında 4 yorum

 1. Duvarlarda kurtçuk görmek

  Rüyamda evimin duvarında minik minik kurtçuklar oluşuyor, yere düşüyor, düşenler büyüyor, bir karış kadar kahverengi iğneli böceğe dönüyor, bütün duvarlardan çıkmaya başlıyor çoğalıyor. Bunun anlamı nedir?
  33 yaşında evli bayanım.

  1. Rüyada kurtçuk görmek ölüm korkusuna işaret etmektedir. Ayrıca varlığını reddettiğiniz bazı problemlerin sizi içerden yediğini anlatır. Uyum ve dengenizi bozan duygularınızı bertaraf etmeniz gerektiğini ifade eder.

   Kurtçukların böceğe dönüşmesi ise bazı korku ya da endişeleri gereksiz yere gözünüzde büyüttüğünüzü işaret etmektedir.

 2. Ruyamda kocamin sirtini supurge gibi bi aparatla temizliyorum ve bi bakiyorum supurgenin ici hep kurtcuk kayniyor. Ne demektir acaba tesekkurler simdiden

 3. Rüyanda yastıgımdan yesıl kurtlar çıktığını gördüm ve benden baskası görmedı onlar yastıktan yere düştü ve ben yastığı atdim ve kurtları temizledim yerden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir