Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kurtçuk Yemek

Rüyada Kurtçuk Yediğini Görmek Ne Demek?

Rüyamda şu anda gerçek hayatımda kaldığım yurttan bir kız ile kavga ediyorum, ama neden kavga ettiğimi bilmiyorum. Saç saça baş başa kavga ediyoruz. Sonra birileri araya giriyor ve bizi ayırıyorlar. Ayrılırken kızlardan biri “seni öldüreceğim, bunu yanına bırakmayacağım diye tehdit ediyor. (not: yurtta böyle bir sorunum ya problem yaşadığım biri yok)

Moralim çok bozuluyor ve erkek arkadaşımı arıyorum, “gel beni al, biraz sohbet edelim” diyorum. Erkek arkadaşım gelip beni alıyor ve hem bir şeyler yemek hem de sohbet etmek için bir hamburgerciye gidiyoruz. Siparişlerimizi verip sohbete başlıyoruz, ben yaşanan kavgadan, o kızın beni tehdit etmesinden bahsediyorum. Sonra hamburgerler geldi, hem yemeye başlayıp hem konuşmaya devam ediyoruz.

Hamburgeri yerken ağzıma acayip bir şey geldi, hamburgere baktığımda ısırdığım yerde bir kurtçuğun kopmuş yarısını  gördüm, demek ki diğer yarısını ısırmıştım ve birden kusmaya başladım, hıçkırarak ağlamaya başladım “benim şansım hiç gülmeyecek mi? işlerim hep ters mi gidecek” diye. Lütfen bana bunu yorumlayın.

Rüyada Kurtçuk Yemek Tabiri

Mehtap selam, bu değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada yurtta kaldığını görmek maddi konular hakkında bilgi verir ve kişinin daha temkinli olması ve harcamalarına dikkat etmesi gerektiğini ifade eder, bakınız yurt rüya tabiri sayfası.  Rüyada kavga ettiğini görmek rüya sahibinin iç dünyasında bazı çatışmalar veya bir iç hesaplaşma yaşadığını ifade eder. Rüyada tehdit edildiğini görmek kişinin kendisini baskı altında hissettiğini veya bir çaresizlik duygusu olduğunu veya bazı iç korkuları olduğunu işaret eder.

Rüyada erkek arkadaşıyla buluşmak  rüya sahibi insanın uyanık yaşamda erkek arkadaşı ile ilişkisinde bazı pürüzler olduğunu ancak her şeye rağmen bu ilişkinin devam etmesini istediğini gösterir. Rüyada hamburgerciye gitmek rüyayı görenin bir durum karşısında veya yaşadığı ilişkilerinizde mutsuzluk duyduğunu temsil eder. Hamburger yemek unutulan bazı duyguları yeniden yaşamak için zihinsel, duygusal ya da fiziksel bir bileşenin eksik olduğunu ifade eder.

Hamburger içinden çıkan ve senin de yarısını ısırarak kopardığın, yediğin kurtçuk ise senin şu anda gerçek hayatta kaos halinde bir ortamda bulunduğunu ve kaos halindeki bu ortamın bazı yeteneklerini ya da yaratıcılığını yeteri kadar kullanmana engel olduğunu, geleceğini planlayamadığını, hatta basit bazı tahminleri dahi yapamadığını göstermektedir. Mesajında şu anda bir sorun yaşamadığını yazmışsın ama gördüğün rüya bunun böyle olmadığını söylüyor, belki de bu ortam seni çok sıkıyor ama şartlar nedeniyle bunu kabullenmiş olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir