Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kurtların Koyunlara Saldırdığını Görmek

Rüyada kurtların koyunlara saldırması ne demektir?

Rüyamda kurtlar koyunlarıma saldırmıştı ve bir kuzuyu boğazından yaralamışlardı, neyse ki koyunlar veya kuzulardan rüyamda ölen olmadı. Bunun tabirini yazarsanız sevinirim, teşekkürler. kesfettin tarafından 01.06.2013 / 06:53 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada kurtların koyunlara saldırdığını görmek tabiri

Kesfettin selam, kurt saldırısı veya bir kurdun insana ya da başka hayvanlara saldırdığını görmek günlük hayatta bir saplantı, bir bağımlılık ya da kontrolü dışında gelişen kötü bir gelişmeyi işaret eder. Bakınız kurt rüya yorumları sayfası.

Öte yandan koyun sürüsü görülmesi kendi başına iş bitirme, bireysellik eksikliği ve grup ile birlikte gitmek eğilimi ifade eder, bakınız rüyada koyun görmek analizi. Rüyada kuzu görmek hile simgeler, uyanık hayatınızda çevrenizde dost olarak gördüğünüz, güvendiğiniz birinden bir darbe yeme, aldatılma durumu yaşayabileceğinizi ve bunlara karşı uyanık olmak gerektiğine yorumlanır.

“Rüyada Kurtların Koyunlara Saldırdığını Görmek” için 9 yanıt

Rüyada kurt sesleri
Merhabalar, bu akşam yaklaşık 2 saatlik uykumda bir rüya gördüm, İstanbul Beykoz’u bilmememe rağmen rüyamda oradayım ve 2 arkadaşımla beraber yürüyoruz, gündüz vakti karşı tepelerden birden kurt sesleri geliyor hemen dikkatli bir şekilde bakıyorum karşımdaki tepeye ve yaklaşık 30 tane farklı renklerde kurt görüyorum arkadaşlarım bir tanesi hemen kaçmaya başlıyor ama kurtların olduğu yöne doğru diğeri de hemen arkamızdaki bir ağaca doğru koşup tırmanıyor o anda bende ağaca tırmanmayı düşünüyorum ama nedense olduğum yerde kalıyorum bir süre ve karşıma bir tane beyaz renkli kurt geliyor kurtla karşı karşıya kalıyoruz kaçmak yerine onu öldürmenin bir yolunu düşünüyorum ve uyanıyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Sezgin merhaba, hakkında bilgi vermemişsin, bu nedenle sağlıklı yorum yapılamaz. Lütfen rüyada kurt görmek sayfasını inceleyin ve oradaki bilgilerle mesajı tespit etmeye çalışın.

Rüyamda koyun kurda saldırmıstı, kurt kanlar içindeydi, koyun tam kurdu öldürecekti beni fark ettiler ve bana doğru gelmeye başladılar, beni hedef aldı ikisi de, bende kaçmaya çalışırken suya düstüm ve uyandım.

Rüyamda kalabalık bir kurt sürüsünün önce kendi üstüme gelip bana saldırdıklarını ardından da koyunlara saldırıp 2 tane gediklerini gördüm, rüyamda bağırsam da sesim duyulmuyordu.

Rüyamda düşük seviyeli bir suya koyunlar girmişti. Suda çok sayıda da balık vardı. Yakaladıkları koyunların vücuduna yapışmış gibiydiler. Şişman bir adam ağlayarak koyunları kucağına alarak sudan çıkarıyordu. Adamın kucağındaki koyunların alt-yani karın- kısmında çok sayıda balık yapışmıştı.

İyi günler ben rüyamda kurtlarla koyunların yan yana olup kurtların köpeklere saldırdığını gördüm koyunlarda kurtlara yardım ediyordu lütfen yorumlarmısınız

Ruyamda kurdun pesimden koştuğunu gördüm ve ben bi koyun ve bide geyik yavrusu aynı hizada kurttan kaçmaya çalışıyorduk tam bana yetişecek ki bi anda kararını değiştirip koyunu yakaladı ben tam eve girdim kapının onunda paramparça etti koyunu hertaraf kan içindeydi bunun yorumunu yapar misinz

Rüyamda kurt bana saldırıyordu ben kurtlardan kaçtım ve aldattım onlarda ilerdeki koyunlara saldırdı yüzlerce koyun ve kurt koşuyordu bende gizlendigim yerden onları izledim

Rüyamda koyunlar gördüm ama dışarda otlanıyorlar hemen evimizin Yanında Eve girdim çıktım çakal yada bilmediğim bir hayvan tarafından iki kuzuya saldırılmış ayakları kopmuş ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir