Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kurtlu Yemek Yemek

Rüyada Kurtlu Yemek Neye Delalet Eder?

Be şu an 20 yaşındayım, halen üniversitede okumaktayım, sevgilim ile 1 ay kadar önce ayrıldık, fakat ben onu seviyorum lakin onun ne düşündüğüne emin değilim. Rüyamda birden bire onun askere gideceğini duyuyor, oldukça şaşırıyorum, çünkü daha okuyor, askere gitmesi imkansız. Ona mesaj atıp, evde askere yolculuk yemeği vereceğimizi söylüyorum, annemin elleriyle yaptığı enfes yemekleri anlatıyorum. Sanırım rüyada aklımdan geçen bu yemek sayesinde onunla barışmak veya en azında askere gitmeden son bir kez görmek.

Sevgilim mesajla yemeğe geleceğini, yanında kız kardeşi ve annesini de getireceğini yazıyor, babası böyle yemeklerden sıkılırmış. Çok seviniyorum ve anneme yemek pişirmesinde yardım ediyorum, sofrayı kuruyorum ve her şeyin eksiksiz olmasını istiyorum.

Rüyamda akşam olmuş ve yeni ayrıldığım sevgilim yanında annesi ve kız kardeşiyle ellerinde hediye çiçekle geliyor, onları kapıda be karşılıyorum. Önce kısa bir sohbetten sonra yemeğe, masaya oturuyoruz. Yemeğin ortalarında annem tabaklarımıza pilav koyuyor. Pilavdan bir kaç kaşık aldıktan sonra kaşığımı yine pilava tam daldırıyorum ki bir de ne göreyim. Pilavın içinde bir tane küçük kurt var. Moralim bozuluyor, kimseye belli etmeden pilavı biraz karıştırıyorum pilavın içinde onlarca kurtçuk dolaşıyor. Rüyada kusacak gibi oldum ve korkuyla uyandım. Bu ne demek acaba?

Rüyada Kurtlu Yemek Yemek Nasıl Yorumlanır?

Yıldız selam, gördüğün rüya ilk bakışta eski sevgili rüyasına benziyor. Rüyada eski sevgilisini görmek sayfasında anlatıldığı gibi sevgilisi, eşini, arkadaşını kaybeden kişiler ( ölüm veya ayrılık, fark etmez) kaybettikleri insanı kolay kolay unutamazlar, çünkü orada yaşanmışlık, bazı şeyleri paylaşılmış olmak vardır. Sonuçta kaybedilen kişi sık sık rüyalarda görülür ki bu onun yokluğuna alışılamadığını, yaşanan acıyı, pişmanlık ve vicdan azabını da gösterebilir.

Buna karşılık rüyada çok güçlü bir senaryo görülüyor. Bu nedenle rüyanın anlamlı bir mesaj verip vermediği de araştırılmalıdır. Rüyadaki unsurlara bakmak gerekirse; sevgilinin askere gitmesi sizin şua anda ilişkinizde bazı zorluklar, sıkıntılar yaşadığınızı ve sabırla, daha fazla çaba göstererek bunları aşacağınızı temsil eder. Bu konuda asker rüya analizi sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyada pilav yediğini görmek zenginlik ve mutluluk olarak yorumlanır, pilav yemek bu zenginliğin ve mutluluğun uzun süreceğinin işaretidir. Pilavın içinde gördüğün kurçuklar ölüm korkusu çektiğini anlatmaktadır çünkü rüyada kurt görmek ölüm korkusuna işaret eder, çünkü insanın bilinç altında öldüğünden böceklerin cesedini yedikleri bilgisi yerleşmiştir.

“Rüyada Kurtlu Yemek Yemek” için bir yanıt

Merhabalar 39 yaşında iki çocuk annesiyim. ruyamda kucuk çocuğuma bi kac tane kurşun isabet etmiş ama kan vs.yok hicbiyerinde. kurşunlar derinin altına yerleşmiş bende çözüm arıyorum .O sırada annemlere haber veriyorum onlarda zaten bize yakınlarmış hemen geliyolar annem bocekli bulgur pilavi pisirmis. Çok faydalı diyo bana. Oyle rahatsiz oluyorum ki. ardan birsüre geçiyor annem kırılmasın diye zorla bi kaşık alıyorum ama malesef yutamıyorum hala gözümün önünde o bulgur pilavi. ne demektir acaba yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir