Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kuru Erik Görmek

Rüyada kuru erik görmek neye işarettir?

Rüyada kuru erik görmekMerhaba. Ben rüyamda arkadaşımın yılan olduğunu pembe bir yılana dönüştüğünü gördüm. Başta hiç tepki göstermedim hep yılanmış gibi sanki. Sonra bize geldik, uyuduk uyandık, derken gitmek istedi, uyku sersemliğiyle bende erken olduğunu söyleyip göndermedim, o sırada sinirlenip “seni yiyeceğim” dedi, o sırada elimde kuru erik vardı, bende ona erik kurusu verdim.

Peşimden geldi üzerimi doğru gelince onu tuttum oda elimden ısırdı. Ama zehirlenme gibi bir şey olmadı sonra ona bir şey oldu parçalandı, hatırlamıyorum, iki parçaydı, rengi griye dönmüştü, bende çok ağladım onu dikmeye çalıştım. İyileştirmeye çalıştım olmadı. Sonrada uyandım. Hep düşmanlıktan bahsediyor çok sevdiğim bir arkadaşımdır. Cevabınızı en kısa zamanda bekliyorum. Gönderen Elif.

Rüyada kuru erik yorumu

Elif merhaba,

Bir insanın hayvana dönüşmesi, dönüşülen hayvanın karakteristiğini yansıtır. Arkadaşının yılana dönüşmesi senin kimi gizli korkuların olduğunu göstermektedir.

Rüyada kuru erik veya erik kurusu görmek duygusal ya da yaratıcı yönünde bir tıkanıklık simgeler. Rüyada kuru erik, erik kurusu, kuru erik yemek, kurutulmuş erik yediğini görmek rüya açıklaması için lütfen erik rüya yorumu sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Kuru Erik Görmek” için bir yanıt

Ben bir rüya gördüm, rüyamda yoldayım bir yere gidiyoruz, yanımda 4 kişi var ama biri çocuk, her taraf kar içinde ama ağaçlarda yeşil erik var, bazı ağaçlarda da çiçekler var, çiçeğin birini koparıp elime alıyorum, sonra bir kadınla karşılaşıyorum, kadın şarkı söylüyor biraz dinleyip gidiyoruz, sonrasını hatırlamıyorum, değişik bir ruyaydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir