Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kuru Fasulye Görmek

Rüyada kuru fasulye görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda bir akşam üstü beni yolcu etmeye bir arkadaşım gelmişti sonra bir ara dedik ki “sizi biz götürürüz evinize” onları eşimle arabayla evlerine bırakıyoruz ve inerken arabamda kuru fasulye oluyormuş ve ona diyorum ki “al istediğin kadar, benim evde var” ama bir yandan da içimden düşünüyorum acaba var mı diye.

Öyle böyle derken bayağı bir kuru fasulye verdim arkadaşıma beyaz kuru fasulye yani, bunun anlamı ne demektir? Rüyada birine kuru fasulye verdiğini görmek neye yorulur?

Rüyada kuru fasulye görmek yorumu

Rüyada kuru fasulye görmek sizin insanı değerlerinizi ve köklerinize bağlılığınızı ifade eder. Kuru fasulye yemek, yediğini görmek ruh zenginliğinizi veya ölümsüz bir sevgiyi işaret eder. Kuru fasulye pişirmek evinde birlik, beraberlik, sevgi ve karşılıklı saygı konularında çok güzel günleri işaret eder. Kuru fasulye almak, ailesinin mutluluğu için elinden gelen her şeyi yaptığını ve bunun ödülünü alacağını temsil eder. Birine kuru fasulye vermek, birine kuru fasulye verdiğini görürseniz bunun yorumu fasulye verilen kişiyle birlikte yapılır ve o kişinin yaptığı veya yapacağı güzel bir şeyin sizin aile yaşamınız olumlu etkileyeceğini simgeler.

“Rüyada Kuru Fasulye Görmek” için 2 yanıt

Beyaz bir arabaya abimin eşi fasulye saklıyor ve tarlaya gitmek istiyor, fasulye ekçekmiş abimin elinde yeşil dallar var ben rahatsızlanmışım hastaneden ailecek tatile çok güzel bir otele gidiyoruz, çok çocuk var etrafta, camdan dışarı bakıyorum komşularım hepsi pembe ruj sürmüş gulup konuşuyorlar ve ben çay içiyorum derken uyandım anlamı nedir acaba? 38, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Rüyada beyaz araba görmek, uyanık hayatınızda huzur ihtiyacı çektiğinizi ve aradığınız huzura kavuşmak için yapmanız gereken kimi şeyler olduğunu gösterir. Bilindiği gibi beyaz her hem gerçek hayatta hem rüyalarda aydınlanma, aydınlık, ferahlık, huzur, saflık ve güzellik sembolüdür. Rüyada yengeyi görmek içinde bulunduğunuz durum hakkında yengenizin etkisi olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Bu rüya yaptığı hatalarda haklı ya da haksız olarak başkalarını suçlu görme huyu olanlar tarafından sık görülür. Rüyada fasulye görmek ruhun aydınlanması, arınması ve ölümsüzlük sembolüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir