Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kuru Gül Görmek

Rüyada kuru gül görmek neye işarettir?

Merhaba, 1 sene önce evlenme kararı alıp mecburiyetten dolayı ayrıldığım erkek arkadaşım bugün evleniyor, ancak sorunlu bir ilişkisi var. Yani tam olarak rayına oturmadı. Bana almış olduğu gül kurudu ve çekmecemde duruyor.

Ben bu gece rüyamda elimde o kuru gülü gördüm, ancak tam kurumamış bazı yerleri kıpkırmızıydı ve gül çok büyüktü. Sevdiğim adam karşımda ve nişanlısı da yanımdaydı. Ben nişanlısına o gülü gösterdim kız şaşırarak “gül bayağı büyükmüş” dedi. “Evet” dedim “o aldı bana. Sana da gül almış ama seninkiler küçük” diyordum. Daha sonra sevdiğim adamın iş yerimin kapısına kadar arabayla gelip çok telaşlı bir halde içeri geldiğini gördüm ve uyandım. Rüyamı yorumlayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler. Demet

Rüyada kuru gül görmek yorumu

Demet merhaba, Görmüş olduğun rüya hem gümlük hayatında yaşadığın olayların yansımasına benziyor hem de sanki değerli bir rüya gibi mesajlar veriyor.

Rüyanızın ana teması kuru gül görmek olup ve rüyada kurumuş gül görmek sevdiğin birisiyle bir ayrılık ya da onun yokluğunu hissetmek manasına gelir. İlginç olan ise gülün bazı yerlerinin tam kurumamış olması, kıpkırmızı kalmasıdır ki bu da içinde küçükte olsa bir umut kaldığını göstermekte, yaşanan bazı pişmanlıklardan ders çıkardığını temsil etmektedir.

Rüyanın son bölümünde eski erkek arkadaşının telaşlı bir şekilde arabayla senin iş yerine gelmesi onun yaşamında vereceği bir karar noktasında sıkıntı içinde olduğunu, o kararı vermekte zorlandığını, büyük ihtimalle sizi yanında görmek istediğini ifade etmektedir.

“Rüyada Kuru Gül Görmek” için bir yanıt

Merhaba, rüyamda ıssız bir yerde cami kapısının önünde sevdiğim kişiyle oturmuştuk, ikimizinde elinde kırmızı gül vardı, aynı anda gülleri kokladık. Ne anlama geliyor acaba? ilişkimiz bitecek mi yoksa güzel günler bizi mi bekliyor? şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir