Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kuru Kayısı Görmek

Rüyada kuru kayısı görmek ne demektir?

Rüyamda daha önce hiç görmediğim biri yanımdaydı ve ben ondan hoşlanıyordum. Kapalı han gibi bir yerdeyiz ve deprem oluyor. Korkup ona sarılıyorum ama deprem de hasar olmuyor. Bir süre sonra yanımdan ayrılıyor ve ben üniversiteden dargın ayrıldığım bir arkadaşımı görüyorum. Bir masaya oturuyor ve bakırdan ilginç bir kap çıkarıyor açtıkça içinden kuru kayısı, pestil.. vb şeyler çıkıyor, etrafına bir kaç kişiyle birlikte toplanıyoruz ve en alttan çıkan süzme baldan yiyoruz.

Sonra o çocuk tekrar geliyor ve “arkadaş mı aaa sevgilin mi” diyor, ben utançla “hayır” diyorum, o çocukta utanıp gidiyor. Arkadaşıma kızıyorum pot kırdığı için oda arkasından gidip konuşurum ben onunla diyor ve çocuğun arkasından gidiyor  ama sonra arkadaşım yalnız geliyor, çocuk gelmiyor.

Rüyada kuru kayısı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada deprem olduğunu görmek, gerçek hayatınızda kimi şeylerin aniden değişeceğini haber verir.

Rüyada kuru kayısı görmek, kayısı kurusu, kurutulmuş kaysı görmek karşılıksız aşk, duygusal zayıflık anlamlarını simgeler. Rüyada kuru kayısı yemek, kurutulmuş kayısı yediğini görmek, Beklentilere karşılık görememeye işarettir.

Rüyada pot kırmak zalimlik, kötülük, tövbe etme, pişmanlık anlamlarını simgeler. Pot kırdığını görmek aynı zamanda pişmanlık duyacağınız bir olayı işaret eder. Başka birinin pot kırması zalimce ve yanlış işlere işarettir. Kırdığı potu düzeltmeye çalıştığını görmek pişmanlığa ve tövbe etmeye işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deprem görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kuru Kayısı Görmek” için bir yanıt

Merhaba 31 yaşında evli 2 çocuklu ev hanımı bir bayanım, rüyamda bir okulun toprak olan bahçesini elimle bir şey bulmak için kazıyorum, yalnız aradigim seyi degil topragin icinden patates ve kuru kayısı çıkarıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir