Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kuru Kayısı Yediğini Görmek

Rüyada kuru kayısı yediğini görmek neye çıkar?

Merhaba ben 26 yaşındayım. İki yasında oğlum var ve geçimsiz evlilik sonucu esimle ayrıldık. Su an ki ruh halim berbat, çünkü ben eşimin pişman olup tekrar bize dönmesini umuyor iken bir hafta önce nişanlandığını öğrendim ve bizden gideli ancak on bir ay olmuştu. Dolayısıyla bir kaç gecedir uykularım düzensiz. Kolayca rüya görebilen biri değilim. O yüzden gördüğüm rüyalarımı önemli olduğunu düşünüyorum.

Rüyamda komşumuz bana iki oğlunu emanet etmiş evlerine götüreyim diye. Otobüse biniyoruz ve ilk durakta ikisi otobüsten hızlı bir şekilde iniyor. Ben peşlerinden inmeye çalışırken kapılar kapanıyor ve otobüs hareket ediyor. Camdan geriye bakıyorum ki onları diğer komşunun oğlu ile beraber geliyorlar. Bu arada sürekli aklımda esimi arayıp konuşmam gerektiğini düşünüyorum.

Nihayet otobüsten indiğimde hızlı bir şekilde yürürken bana emanet edilen iki çocuğu parkta oynarken buluyorum. Onları hemen eve bırakayım istiyorum çünkü zaman kaybetmeden esimi aramalıyım ve evliliğinden vaz geçirmeliyim. Çocuklarla eve girmiş vaziyetteyim ve en çok ilgimi çeken şey rüyamda yaşadıklarıma rağmen sakin ve düşünceli tavırla benim önümde masanın üstünde düz beyaz pasta tabağının içinde yirmiye yakın kuru kayısı yiyorum. İyi günler.

Rüyada kuru kayısı yemek yorumu

Merhaba. Rüyanız son kısım hariç kesinlikle günlük yaşamda kafanızı taktığını bir konunun yansımasıdır. Ancak beyaz tabak içinde kuru kayısı görmeniz ve kayısı yemek önemli mesaj verebilir. Rüyada Kuru kayısı , kayısı kurusu, kurutulmuş kaysı görmek karşılıksız aşk, duygusal zayıflık anlamlarını simgeler. Kuru kayısı yemek, kurutulmuş kayısı yediğini görmek, Beklentilere karşılık görememeye işarettir. Ancak tabağın beyaz olması aydınlığa, iyi gelişmelere işaret olup;
Rüyada tabak görmek iyi, hayırlı şeyler olarak yorumlanır. Yüksek mevki sahibi biri ile görüşme yapmaya, sevince, feraha delalet eder. Rüyanın unsurları: çocuk bakmak, emanet, beyaz tabak, pasta tabağı, kuru kayısı, kayısı yemek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir