Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kuru Üzüm Görmek

Rüyada kuru üzüm görmek ne demektir?

Çocukluğumun geçtiği evdeyim ama rüyada orası şimdiki oturduğum evmiş. Aynı zamanda annemler de o mahallede başka bir evde oturuyormuş. Kız kardeşimle eşi bize gelecekmiş ama vergi işinden dolayı gecikecekler imiş.

O sırada Büyük ablam da başka şehirden annemlere gelmiş. Bize de uğramış. Küçük kız kardeşim ve eşi “neden bu kadar gecikti” diye söyleniyor. Ben o sırada alt kata inip beş kilo gibi görünen bir torbadan kuru üzüm alıyorum. Kucağıma alıp yukarıya çıkıyorum birden salonun ortasına küçük böcekler, solucanlar, garip garip irili ufaklı hayvanlar çıkıyor. Derken etrafa dağılıyorlar. Ben çok iğreniyorum. Birden annem beliriyor ve ilaçlıyor etrafı sanırım. Sonra da duvarda yine bir çatlak görüyorum, annem elinde krem rengi bir harçla oraları sıva yapıyor. Hiç rengi uymadı diye düşünüyorum. Annem bu sıva onların tekrar gelmesini engeller diyor.

Yaşınız :41
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :evli
Mesleğiniz :
Ruh haliniz :karışık

Rüyada kuru üzüm görmek neye yorulur?

Rüyanızın ana unsurları rüyada kuru üzüm görmek, böcekler ve duvardaki çatlaktır. Rüyada kuru üzüm görmek veya kuru üzüm yemek olumsuz güçlerin etkisi altında olduğunuzu, cesaret kırıcı durumlar yaşadığınızı, umutlarınız azalmaya başladığını fakat bunların sona ermek üzere olduğunu, hiç beklemediğiniz bir yerden veya bir kişiden kuvvet alacağınızı işaret eder, ayrıca rüyada üzüm görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Görmüş olduğunuz böcek, genellikle küçük, gelip geçici endişeleri temsil eder. Bu endişeler gelip geçici olsa da yinede size kimi sıkıntılar vermektedir bu sıkıntı ruh halinizde üzüntü, korku ya da gerilim olarak ortaya çıkar. Böcekler geleneksel olarak akrabalar, arkadaşlar, tanıdıklarla olan ilişkiler konusunda mesajlar verirler. Böcek rüyaları tanıdıklarla sorunları nasıl çözeceğiniz ve bu endişeleri nasıl atlatacağı konusunda ipuçları verir.

Rüyada solucan görmek etrafınızda sizi sevmeyen, kötülüğünüzü isteyen insanların olduğuna işaret eder. Annenizin böcekleri ilaçlaması, ailenizin desteği ile bu küçük ancak can sıkıcı durumları atlatacağını veya insanların kötülüğünden korunacağını simgelemektedir. Rüyada bir duvarda veya tavanda çatlak görmek, çatlamış duvar görülmesi,  kısa süreli bir üzüntü ve kedere işaret eder. Bu çatlağı onarmak, onardığını, tamir ettiğini görmek ise size üzüntü veren bu olayı çabuk atlatacağını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir