Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Çamaşır Kurutma Makinesi Görmek

Rüyada çamaşır kurutma makinesi görmek neye çıkar?

Ben özel bir şirkette ofis personeliyim, 3 yıldır aynı şirkette çalışıyorum ve 1989 doğumluyum, bir evin tek oğluyum. gördüğüm rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim. Rüyamda ıslanmış ve ölmek üzere bir civciv gördüm ve onu hemen alıp kurulamaya başladım, çamaşır kurutma makinesine koydum.

onu kuruttukça canlanıyordu, tüyleri canlanıyordu ben kurutmaya devam ettikçe canlanıp büyüyüp sarı tüylü bir köpek oldu ve bana çok sadık ve neşeli bir şekilde ne desem yapıyor ve yerine getiriyordu. Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Rüyada çamaşır kurutma makinesi görmek yorumu?

Haluk merhaba, bu güzel rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyada civciv görmek kuvvetli evlilik arzusunu gösterir, erken yaşta yuva kurup çocuk sahibi olmaya ve çok mutlu olmaya işarettir. Rüyada hasta civciv görmek, evlilik planlarında kimi sıkıntılar veya hayal kırıklığı yaşadığını göstermektedir.

Rüyada çamaşır kurutma makinesi görmek herhangi bir heyecan yaşamak veya yaşamınıza heyecan getirmek için yaşadığınız başarısızları aşmak için gereksiz fikirlerden uzaklaşmak gerektiğini belirtir.

Hasta civcivin hayatını kurtarman kimi gelişmeler sonucu evlilik yolunda kimi güzel gelişmeler olacağını müjdelemektedir. Rüyanın en ilginç kısmı rüyada bir civcivin köpeğe dönüştüğünü görmek olup, bu hayatındaki bir dönüşümü temsil etmekte, yaşamında artık daha fazla dostluk duygusuna yer vermek istediğini göstermektedir (köpek dost demektir).

“Rüyada Çamaşır Kurutma Makinesi Görmek” için 3 yanıt

Sayın admin, sizin sitenizi beğenerek takip ediyorum, ben ruyamda evin tuvaletine gitmek için kapıyı açıyorum. Tuvalet banyonun içinde. Banyodaki küvet ve tuvalet yıkılmışti üzeri betonla kapatılmışti, eşyalar yoktu. Bir tek çalışmayan çamaşır makinesi vardı. Rüya burada bitti fakat uyandım tekrar uyuduğumda aynı rüyayı tekrar gördüm. Sizden tasvirinizi bekliyorum.

Gül merhaba, rüyada tuvalete gitmek üzerinizde bazı gereksiz yükler olduğunu ve bu yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgelemektedir. Ancak küvet ve tuvaletin yıkılmış olması bu yüklerden kurtulmanın zor olduğunu veya onlardan kurtulmak için yanlış metot denediğinizi anlatmaktadır. Oradaki bozuk çamaşır makinesi ise hayatınızın bir yönünde süreklilik sorunu yaşadığınızı, bir işin sonunu getiremediğinizi simgelemektedir ki bu aceleci özelliğiniz sebebiyle başladığı bir işi bitirmemek, yarım bırakmak ya da bir ilişki sürdürememek olabilir. Aynı rüyayı yeniden görmeniz verilen mesajın önemli olduğunu anlatmaktadır.

Merhaba rüyamda babamla bir servisi durdurup beraber eve gittik evde kurutma makinesi vardi servis içini açıyordu ve kapatıp makineyi alıp gittiler annemede sordum istemiyordu ve gittiğinde uyandım cevap verirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir