Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kuru Yemiş Görmek

Rüyada kuru yemiş görmek ne demek?

Rüyamda eşimle benim önümde büyük bir tabakta kuru yemiş vardı. Eşim bana fındık ve badem verdi. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada kuru yemiş yemek yorumu

Fatma merhaba. Rüyada kuru yemiş görmek işlerinizde karlılığın artması anlamını taşır. Kuru yemiş yemek tedirgin olmak anlamına gelir. Günlük hayatta sizi tedirginliğe sürükleyen bir durum olduğunu ve bu durumun sizi rahatsız etmekte olduğunu gösterir. Rüyada kuru yemiş almak rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda ortaya koyacağı projeler sayesinde oldukça başarılı ve çok tanınmış bir kişi olacağına, büyük kazançlar sağlanacağına, hayırlı işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada kuru yemişçi görmek rüya sahibi kişinin bilgisi, kültürü, aile görgüsü ve hayat deneyimi sayesinde hayatta çevresindeki herkesten önde olacağını, kimsenin kolay kolay elde edemeyeceği başarılara ve zaferlere erişeceğini ifade eder. Rüyasında kuruyemiş sattığını gören kişinin dünya hayatında ilerleme kaydedip, kazancının artacağına ve mevkisinin yükseleceğine rivayet edilir.

Daha detaylı bilgi için lütfen sitede fındık görmek ve rüyada badem sayfalarını inceleyiniz. Kuru yemiş kırmak, ayıklamak hoşlanmayacağınız bir kişiyle tanışmak manasına gelir.

“Rüyada Kuru Yemiş Görmek” için 3 yanıt

Merhaba, ben rüyamda bir sürü kuru yemiş gördüm. İçlerinden dört beş tane fındık aldım, birini alırken içlerine düşürdüm, sonra başka bir kaç tane daha aldım. Alırken en sevdiğim kuruyemiş fındık diyordum. Fındıklar bayat mı acaba diye aklımdan da geçirdim. Daha sonra onları yemeye başladım. Tadını da aldım, çok güzeldi. Ancak daha sonra “aa ben oruçluyum” dedim. Ağzımda kalanları bir avuç dolusu çıkardım. Ağzımı yıkamaya gittim. O sırada eşim geldi “sen oruçlu değilsin” dedi. Orada uyandım. Hayır olsun inşallah. Yorumlarsanız çok sevinirim. Yaşım: 39, Medeni halim: evli, İşim: öğretmen, Ruh halim: üzgün gibi, karışık.

Esra merhaba, rüyada kuru yemiş görmek sayfada anlatılmaktadır. Rüyada fındık görmek barış, uyum ve karlı iş girişimleri anlamlarını simgeler. Rüyayı gören kişinin önünde yeni atılım ve projelerin kendisini beklediğini temsil eder. Fındık yemek veya fındık yediğini görmek bilinçaltınızda kimi korkularınız olduğunu gösterir. Oruçlu olduğunu düşünmen (aslında değilsin) hayatında bazı dengeleri sağlamakta zorlandığını anlatmakta, eşinin desteğiyle bu yeniden kuracağını belirtmektedir.

Bn hamide rüyamda kuru fasulye getirdi masaya döktü mavili az sonra susamlı leplebe gördüm ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir