Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kuruyemişçiye Gitmek

Rüyada kuruyemişçi görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir kuru yemişçiye gidiyorum, orada fındık istiyorum elimde de bir sürü bozuk para var, daha sonra içeriye Safiye Soyman geliyor, onunda elinde bir tomar kağıt para, daha sonra ben fındığımı alıp eve gidiyorum, evde de bir masada oturuyoruz. Masada halam, ben, babaannem ve dedem, iskambil kağıtları ile da oyun oynuyoruz, yan masanın yan tarafında da aldığım fındıklar var .

17 yaşındayım, bekarım, Öğrenciyim, ruh halim karışık Şimdiden teşekkürler

Rüyada kuruyemişçiye gittiğini görmek yorumu

Rüyada kuruyemişçi görmek rüya sahibi insanın bilgisi, kültürü, aile görgüsü ve hayat deneyimi sayesinde hayatta çevresindeki herkesten önde olacağını, kimsenin kolay kolay elde edemeyeceği başarılara ve zaferlere erişeceğini ifade eder. Rüyada kuruyemiş aldığını görmek rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda ortaya koyacağı projeler sayesinde oldukça başarılı ve çok tanınmış bir kişi olacağına, büyük kazançlar sağlanacağına, hayırlı işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada Safiye Soyman’ı görmeniz yakın bir zamanda bazı olaylar karşısında oldukça mutlu olup umutlanmaya işaret ederken aynı zamanda etrafınız tarafından daha fazla beğenilmek daha çok takdir edilmek isteğinizi ifade eder.

Rüyada iskambil kağıdı görmek veya iskambil oynamak ayakları yere sağlam basmayan, maceracı bir ruha sahip, gerçekleşmesi zor büyük hayallere sahip olduğunuzu işaret eder. Bu önemli bir rüyadır ve dikkatle incelenmeli, verdiği mesaj tam anlaşılmalıdır.

“Rüyada Kuruyemişçiye Gitmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir büyük evde temizlik yapıyordum, sonra bir kadın geldi ve bana “hadi eşim seni çağırıyor” dedi, onun yanına gidecekmişim, sözde onunla olacakmışım, ben yukarı çıktım bir odaya girdim ve yatakta uzun saçlı genç bir zenci oturuyordu, aklımdan “kocası bu mu” geçti, genç bir zenci kız geldi, üst üste bir sürü  pantolon giymiş, eşofmanından sanki erkek olduğunu düşündüm, sonra adamın yanına gitti, Ben bu ikisiyle sohbet ettim ve yerde bir  yorgan ile oturuyordum, hatta yatacak yer bulamadım. Sonra bir otobüste oturuyordum ve telefonda ailemi arıyorum ama telefonları kapalı öyle telaş içindeyim çünkü eşim arkadaşlarıyla Türkiye’ye tatile gidecek ona yetişmeye çalışıyorum, istasyonda indim ve bir kuruyemisciye girdim, oradaki adama bir yüzük ve 2 tane 2 euro demir para verdim, yani bir kadınındı. Birden yalınayak olduğumu fark ettim, hatta dedi ki “nasıl öyle geziyorsun” her yerde ayakkabımı aradım, ona “hoşcakal” dedim, otobüse gidip ayakkabımı arayacaktım, bir an eşimi arayayım diye düşünüyorum “bana ayakkabı getirsin” otobüslere doğru yürürken acaba nerede ayakkabım diye düşünüyorum, birden ayağımda krem rengi spor ayakkabısı vardı. Sonra uyandım.

Suna selam, ben bu rüyaya yorum yapmak istemiyorum, gerçekten çok kötü bir rüya, siz de bu rüyayı unutun. ( not; rüyanın bazı bölümleri çocuk okuyucular görmesin diye kapatılmıştır)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir