Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kuş Aldığını Görmek

Rüyada kuş almak ne demektir?

Merhaba. 23 yasindayim, çalışıyorum ve sevdigim biri var, birbirimizi çok seviyoruz fakat ailesi bizi ayirdi. Hep dua ediyorum ve yorumlayamiyorum artık ruyalarimi. Rüyamda kendime bir kus aliyorum. Eve goturuyorum. 2 gün geciyor ve bir bakiyorum kus kafesinden cikmis balkona doğru ucuyor. Hemen takip ediyorum, balkonda tam havalanip gidecekken “nolur geri gel, gitme gel !” Diyorum, parmagimi uzatiyorum ve parmagima konuyor. Hemen iceri goturuyorum annemin yanina. Kusu masanin ustune koyuyorum, “ozur dilerim, sana yem vermeyi unuttum dimi? Cok çok ozur dilerim bir daha yapmicam” diyorum, hemen gidip yem getiriyorum ve kus onu yiyor.

Sonra kafasini kaldirip bana bakiyor. O an kusun yüzünü bir insan yüzü şeklinde goruyorum. Masallarda olabilecek kadar beyaz bir yuz, minicik bir burun ve kocaman masmavi gozleri var. Ve kusun gozunden bir damla yas akiyor. Aliyorum kucagima, “birakmicam seni, buradayim” diyorum. Ve nasıl oluyorsa kanatlarini acıyor, kanatlariyla boynuma sariliyor ama kus minicik serce ya da muhabbet kusu gibi bir kus, kanatlari sanki devasa boyuta geliyor bana sarilirken! O kadar simsiki sariyor ki canım aciyor.

Sonra nereye gitsem kusu yanımda goturuyorum. Parmagimda, omzumda hep onu tasiyorum. Evde kafesinden cikip ucuyor bazen, yine balkondan kaçıp gitmesinden korkuyorum ama annem de bana “merak etme artık o seni birakmaz” diyor. Yorumlar için şimdiden tesekkurler. Rüyanın unsurları kuş almak, kuş kafesi, kuş yemi, kuş beslemek, masmavi gözler, gözyaşı, ağlayan kuş, serçe, muhabbet kuşu, kuş kanadı. 29 Ağustos 2012, 11:35

Rüyada kuş aldığını görmek tabiri

Merhaba, bu muhteşem rüyayı bizlere gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. Rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerinin kısıtlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder. Bu bilgiler ışığında rüyanızın, içinde bulunduğunuz ruh halinizi tam olarak yansıttığı söylenebilir. Bence rüyanız, hayallerinizi, umutlarınızı, özlemlerinizi sakın terk etmeyin, onları hep yanınızda taşıyın, sonunda kazanacaksınız demektedir.

“Rüyada Kuş Aldığını Görmek” için 3 yanıt

Bu muhtesem yorum icin asil ben tesekkur ederim. Tam da “istedigim seyden acaba vazgecmeli miyim yoksa sabretmeye devam mi etmeliyim” ikilemindeydim, ve yine ruyamda birine ruyalarimi anlatiyordum beni dinliyordu. O ruyadan sonra size yazmaya karar verdim. Insallah oyle olur, tekrar tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir