Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kuş Doğurduğunu Görmek

Rüyada kuş doğurmak neye yorumlanır?

Merhaba, 22 yaşında bekarım. Öğrenciyim. Rüyamda doğum yapmışım ve beyaz ördek (benzeri kuş) tam olarak isimlendiremediğim bir şey doğurmuşum. Daha sonra karnım yine şiş ve ameliyattan narkozdan uyanır gibi uyanıyorum karnım sargılı. Sezaryen ile bir erkek bebek sahibi olmuşum. Bebeği görene kadar ona karşı çok nötrüm. Etrafımda arkadaşlarım hatta annemde ver ve herkes çok mutlu kimse endişeli veya yanlış bir şey yapmışım gibi değiller.

Bebeği görüyorum, yeni doğmuş bebek gibi tamamen, teni kırışık. Ama bayağı bir kilolu ve çok tatlı. Sadece babamdan saklıyormuşum bu durumu. Ameliyat yaramı saklıyorum babamdan. Gördükten sonra çok seviyorum bekar ve yaşım erken olmasına rağmen rüyamda o annelik hissini yaşadım diyebilirim. Sabırsızlıkla yorumunuzu bekliyorum. Sevgiler.

Rüyada kuş doğurduğunu görmek yorumu

Rüyada doğum yapmak, yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı temsil ederken kuş doğurmak bu fikir veya projenin kendinizi daha özgür daha mutlu hissetmenize sebep olacağını, erkek çocuk doğurmanız ise bozulmamış temiz ahlakınızı dahada ileri noktaya taşıyacağınızı simgelerken aynı zamanda sevineceğiniz şeyler olacağını, hasta iseniz şifaya kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Rüyanızın sonunda bebeği görmeniz ise masumiyet, cana yakınlığı ve yeni başlangıçları belirtmektedir. Bakınız bebek yorumu.

“Rüyada Kuş Doğurduğunu Görmek” için bir yanıt

Hocam rüyamda çok ilginç şeyler gördüm papagana benzer tam olarak görmedim ama rüyamda da doğum yapıyorum ve yumurta şeklinde bi şey çıkıyo sonra yumurtanın içinden tırtıl çıkıyo ve büyüyor kuş oluyo yırtıcı ama bna zarar vermiyor seviyor sürekli ve cok açtı yorumlarınızı bekliyorum hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir