Rüyada Kuş Kesmek

Rüyada kuş kestiğini görmek neye işaret eder?

Selamlar, ben rüyamda biraz karışık bir rüya gördüm, annem benim evime gelmiş, kuşumu yakalıyor ve kesiyor onu, sonra 2 ye bölüp duvara asıyor, bende şok oluyorum ama beğeniyorum.

İkinci rüyamda kendimi kocaman boş bir alanda görüyorum, arada biraz yeşillikler ve ağaçlar, yürüme yerleri, çok beğeniyorum “ah keşke bur”da olsaydım” diyorum, çok büyük bir yerdi.

Şimdiden çok teşekkür ederim, Rüyada annenin kuş kestiğini görmek ne demektir, saygılarımla cevabınızı bekliyorum.

Rüyada kuş kesmek tabiri

Betül merhaba,

Annenizin kuşunuzu öldürdüğü ilk rüyanız pek iyi mesajlar vermemekte ve annenizin gerçek hayatta sizi fazla sıktığını, işinize fazlaca karıştığını hatta bu yüzden kendinizi neredeyse boğulmuş hissettiğinizi, hareket yeteneği kısıtlanmış duygusu yaşamanıza neden olduğunu işaret etmektedir. Çünkü rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerinin kısıtlanmasını ve sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder. Kuş yakalamak ise iç dünyanızdaki kısıtlamaları temsil eder.

İkinci rüyanız sanki birinci rüyayı tamamlar mahiyettedir ve günlük yaşamınızda içinde bulunduğunuz ortamdan çok sıkıldığınızı ifade etmektedir. Rüyada boş alan görmek yaşadığımız hayatın özelliklerini ifade eder, insanin doğum, beslenme, büyüme ve eğitimini yani hayatı bir bütün olarak temsil eder, size hayatı daha mütevazi yaşamanızı, ayaklarının üzerinde durmanızı yani hayalperest olmayan bir yaşam sürmenizi tavsiye eder.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir