Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Küs Olduğu Arkadaşı Görmek

Rüyada küs olduğun arkadaşı görmek ne demek?

Rüyamda küs olduğum arkadaşımı gördüm. Çok ağlıyordu arkadaşım, gözleri kanlanmıştı ağlamaktan, öyle yaş geliyordu ki, gözlerinden bardaktan boşalır gibiydi sonunda ona sarılıyordum. Bunun anlamı nedir? Teşekkür ederim.

Rüya temaları: gözleri kanlanmak, ağlamakta olan arkadaş, arkadaşının ağladığını görmek

Küs olduğu arkadaşı rüyada görmek yorumu

Rüyanız iyice düşünmeden, tam anlamadan birisi hakkında verdiğiniz bir yargı nedeniyle vicdan azabı çektiğinizi, bir iç hesaplaşma yaşadığınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada başka birinin ağladığını görmek reel yaşamınızda duygusal dengeyi yeniden sağlamak için gecikmeden bir şeyler yapmanız gerektiğini temsil eder. Başka birisinin rüyada ağlaması sanki size bir ders verme, hatırlatma yapma görevi yapmakta, dengenizi kuramazsanız sizde ağlarsınız manası taşımaktadır.

“Rüyada Küs Olduğu Arkadaşı Görmek” için 5 yanıt

rüyamda küs arkadaşımın telefonunu bana verdiğini ve telefonla oynadığımı gördüm bu ne anlama gelir

Rüyada küs arkadaş görmek islami
SA. rüyamda küs olduğum arkadaşımla traktörde gidiyorduk, yolda traktör bozuldu ve bende köye yeni bir vesait bulmaya gittim, döndüğümde arkadaş yoktu bırakıp gitmişti. Bu ne anlama gelir sayın admin, islami açıklamasını yapar mısın?

Rüyada küs olduğu sevdiği adamı görmek
Merhaba, rüyamda şuan küs olduğum, sevdiğim adamla aynı iş ortamındayız ve herkes karşı çıkmasına rağmen gurur duyar gibi sırtımı sıvazlıyor ve mutlu idi. Bu ne demek?
25, Kadın, Bekar, Çalışıyor, küskün

Şebnem selam, görmüş olduğun rüya bazı pişmanlık ya da vicdan azabını işaret ederken aynı zamanda emin olmadan verilen bir karar yüzünden üzüldüğünüzü ve bir iç hesaplaşma yaşadığınızı göstermektedir.

Rüyamda küs olduğum arkadaşımın evindeydim sevgilimde vardı. (küs olduğum arkadaşımın eski sevgilisi şu anki sevgilim) diğer arkadaşlarda vardı büşra arkadaşım bana yanlış yaptığımı resmen ihanet ettiğimi söylüyordu bende sinirlenip dışarı çıkıyordum ve çok yağmur yağıyordu biraz ıslandıktan sonra eve girdim bi baktım annem kapıyı açtı ölen annem. bana ağlayarak sarıldı sonra oturduk karşılıklı yemek yedik bana şu anki üvey annem hakkında bir şeyler söyledi o her yere gidiyor sizin söylediklerini yaptıklarını birine not ettiriyor dikkat et dedi ve ağladı bende çok üzüldüm. ölen annem pek rüyama girmezdi bir şok içerisinde uyandım. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuzluk üzgünlük tedirginlik biraz vicdan ve birazda mutluluk,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir